Berk Oktay'dan sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy'a sekizinci ayda evlilik teklifi

Avukat eşi Merve Şarapçıoğlu'ndan olaylı bir şekilde boşanan oyuncu Berk Oktay, boşandıktan kısa süre sonra kendisi gibi oyuncu olan Yıldız Çağrı Atiksoy ile aşk yaşamaya başlamıştı. Berk Oktay, geçtiğimiz ay Yıldız Çağrı Atiksoy’un ailesini ziyaret etmiş evlilik için onay almıştı. Ünlü çiftten dün müjdeli bir de haber geldi.

04 Şubat 2021, Perşembe 08:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Berk Oktay 2016'da nikah masasına oturduğu Merve Şarapçıoğlu’ndan Şubat 2020’de olaylı bir şekilde boşanmıştı.

Temmuzda da bir dönem ‘Savaşçı’ dizisinde birlikte kamera karşısına geçtiği rol arkadaşı Yıldız Çağrı Atiksoy ile aşk yaşamaya başlamıştı. Yıldız Çağrı Atiksoy ilişkilerini “Berk bana ‘Seninle tüm dünyamı değiştirmeye hazırım’ dedi” sözleriyle duyurmuştu.

Sevgililer, 10 Ocak’ta önce Didim’e gidip Berk Oktay’ın anne-babası Sevim-Serdar Oktay’ı ziyaret etmiş, sonra İzmir Karşıkaya’ya geçip Yıldız Çağrı Atiksoy’un anne-babası Kemal-Yeşim Atiksoy’dan onay almıştı.

Berk Oktay önceki akşam aşkına evlenme teklif etti. Sosyal medyada paylaştığı el ele fotoğrafların altına “Beraber yaşlanalım mı’ dedim. ‘Evet’ yanınıtı verdi” yazdı. Yıldız Çağrı Atiksoy da aynı karenin altına “Gel de ‘Evet’ deme. Sonsuzluğumuz bir olsun” notunu düştü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Edis dünyaya açılıyor