Berk Oktay'dan Yıldız Çağrı Atiksoy'a evlilik teklifi

Oyuncu Berk Oktay, yaklaşık yedi aydır aşk yaşadığı kendisi gibi oyuncu sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy'a evlenme teklifi etti.

03 Şubat 2021, Çarşamba 09:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz şubat ayında eski eşi Merve Şarapçıoğlu ile olaylı bir şekilde boşanan Berk Oktay (38), bir süredir aşk yaşadığı Yıldız Çağrı Atiksoy (34) ile evlilik yoluna girdi. Hemen hemen yedi aydır aşk yaşadığı Atiksoy'a evlenme teklifi eden Oktay, mutlu haberi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

'Beraber yaşlanalım mı?'

'Beraber yaşlanalım mı?'

Yakışıklı oyuncu, el ele tutuştukları bu kareyi, "Beraber yaşlanalım mı?' dedim, 'Evet' dedi" notuyla yayınladı.


Atiksoy ise, mutluluğunu, "Gel de 'Evet' deme... Sonsuzluğumuz bir olsun sevgilim" sözleriyle takipçileriyle paylaştı. Çifte takipçilerinden çok sayıda "Mutluluklar" mesajı yağdı.


Ailesini ziyaret etmişti

Ailesini ziyaret etmişti

Öte yandan geçtiğimiz ayın başında Berk Oktay, İzmir’de ailesini ziyaret ettikten sonra Atiksoy’un evine gitmişti.


Oktay, sevgilisinin annesi Yeşim Hanım ve babası Kemal Bey’le çektirdikleri fotoğrafı takipçileriyle paylaştı. Atiksoy da daha önce Oktay’ın ailesiyle tanışmıştı.

Instagram hesabından güzel oyuncu ile fotoğrafını paylaşan Berk Oktay, "Rabbimin armağanı. Sefa geldin gönlüme" mesajı ile aşkını ilan etmişti.

Atiksoy ise "(Seninle tüm dünyamı değiştirmeye hazırım) dedi. Ben de bir ömür elini bırakmamaya. Ben aşık oldum. Sonsuzluğumuz bir olsun sevgilim" ifadelerini kullanmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Neslihan Atagül: İki adım atınca yoruluyorum!