Berk Suyabatmaz'dan Burcu Esmersoy'a 1.5 milyon liralık nikah hediyesi

POSTA'dan Bekir Saçar'ın 'Görünen adam' köşesinde kimler yok ki...

06 Mayıs 2018, Pazar 10:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Burcu Esmersoy ile nişanlısı Berk Suyabatmaz 14 Mayıs Pazartesi günü saat 14.00’te New York Türk Başkonsolosluğu’nda evlenecek.

Çift 2 Mayıs Çarşamba günü Miami-Brickell’da 1 oda 1 salon daire satın aldılar. Dairenin fiyatı 350 bin dolar (yaklaşık 1.5 milyon lira)

Ön anlaşmayı imzalayıp toplam ücretin yüzde 30’unu ödeyen Berk Suyabatmaz tapunun müstakbel eşinin üzerine yapılmasını istedi.

ŞAMPANYALI KUTLAMA

ŞAMPANYALI KUTLAMA

Sevgililer, Sami Kohen ve Barış Tansever’in Miami’de yeni açtıkları Skorpios adlı restoranda şampanyalı kutlama yaptı.

Nikah törenine Türkiye’den Berk Suyabatmaz’ın ailesi, Burcu Esmersoy’un ise sadece kız kardeşi Müge katılacak. Sadece 20 kişinin davetli olduğu törenin akşamında Little Rascal’da yemek yenecek. Yeni evli çift ertesi gün Monte Carlo’ya gidecek.

QUARESMA DA ÇEŞMELİ OLDU

QUARESMA DA ÇEŞMELİ OLDU

Beşiktaş’ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma da Çeşmeli futbolcular kervanına katıldı.

Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak isteyen ve Türkiye’de yaşamayı planlayan Quaresma geçen ay Çeşme Alaçatı’dan 5.5 milyon liraya bahçeli ve havuzlu bir taş ev satın aldı.

Futbol sezonu bittikten sonra ailesini görmeye gidecek olan Quaresma daha sonra onları da alıp arkadaşlarıyla Çeşme’ye tatile gelecek.

GELİNLİK HAZIR SIRA TARİHTE

GELİNLİK HAZIR SIRA TARİHTE

Şarkıcı Can Bonomo, sevgilisi Didem Soydan’dan 2016’da ayrılmış kısa bir süre sonra da oyuncu Öykü Karayel ile flört etmeye başlamıştı. Aşıklar geçen kış aile arasında yapılan törenle nişanlandı. 

Öykü’yü geçen hafta Nişantaşı’nda ünlü bir modacıdan çıkarken gördüm. Öğrendim ki gelinlik diktiriyormuş ve son provaya gelmiş. Gelinlik hazırmış. Ama Haziran’da Çeşme’de evlenecekleri bilinen Can ile Öykü henüz tam düğün tarihini açıklamadı

ALAÇATI KAÇAMAĞI

ALAÇATI KAÇAMAĞI

Emirgan’daki meşhur La Boom, Gizli Kalsın ve La Boucherie’nin patronu Umut Evirgen ile oyuncu sevgilisi Tuba Büyüküstün’ü geçen hafta Çeşme’de gördüm. Henüz paparazzilerin gelmediği Alaçatı’da el ele dudak dudağaydılar.

Öğrendim ki Umut, Alaçatı-Hacımemiş’te de kulüp açmak için yer arıyormuş. Gizli Kalsın ve La Boucherie’nin Alaçatı şubelerinin hazırlığı içindeymiş.

MURAT'IN EVLİLİK KORKUSU

MURAT'IN EVLİLİK KORKUSU

Murat Boz 4 Mayıs 2017’de sevgilisi Aslı Enver’in doğum gününe 6 gün kala Nihal-Bahar Candan kardeşler ile Eser Yenenler’in evinde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmişti. Olay ortaya çıkınca Aslı Enver ilişkiyi bitirmişti. 

Aslı Enver’in doğum gününe 27 gün (geçen ay) kala bu ilişki bir kez daha bitti. Aslı Enver evlenmek yuva kurmak istiyormuş. Murat Boz da evlilik korkusu olduğu için iş ciddiye binmesin diye ilişkiyi özellikle sabote ediyormuş. 

Murat Boz 8 yıl birlikte olduğu Eliz Sakuçoğlu’ndan da bu sebepten ayrılmış.

SOSYETE BU AŞKI KONUŞUYOR

SOSYETE BU AŞKI KONUŞUYOR

Aktaş Elektrik’in sahibi, klasik otomobil koleksiyoneri Cengiz Artam’ın Formula 2 yarışçısı oğlu Can Artam, 6 yıl önce evlendiği Litvanyalı Livia Zacharovska’dan boşandı.

Vakit kaybetmeden de sosyetik güzel Simin Erbel ile yeni bir aşka yelken açtı. Simin Erbel, Alara-Seben Koçibey kardeşlerin kuzeni. Bu ilişki bir ay önce başlamış. Can Artam’ın eski eşinden 5 yaşında Gaya adında bir kızı var.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Serenay Sarıkaya'nın Bergen kampı