Berkay hakkında şaşırtan iddia

Şarkıcı Berkay, Bodrum'da bir tapu dairesine gitti. İddiaya göre sıra beklemesini söyleyen görevliye, "Beni normal vatandaşla bir mi tutacaksınız?" dedi. Arnavutköy’de görüntülenen Berkay, bu iddiaya yanıt verdi.

15 Ağustos 2020, Cumartesi 14:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçen hafta Bodrum’da tapu dairesine gittiği ve sırasını beklemesi gerektiğini söyleyen memura “Beni normal vatandaşla bir mi tutacaksınız, ben Berkay’ım” diye tepki gösterdiği öne sürülmüştü.

Hürriyet'ten Sayit Durmaz'ın haberine göre; Arnavutköy’de bir mekandan çıkarken görüntülenen Berkay, iddiayla ilgili sorulara “Böyle bir şey olabilir mi? İmkan var mı?” diye karşılık verdi.

Bodrum'da Arda Turan'la tatil

Bodrum'da Arda Turan'la tatil

Futbolcu Arda Turan, eşi Aslıhan Turan ve iki çocuğuyla birlikte 2 hafta önce tatile çıkmıştı. Teknesini D-Maris’in iskelesine demirleyen Turan’ı burada bir sürpriz bekliyordu. Otelin konukları arasında mahkemelik olduğu Berkay ve ailesi de vardı. D-Maris çalışanları, her sabah spor yapmak için otelin spor salonuna giden Arda Turan ile Berkay’ın karşılaşmasını önlemek için yoğun mesai harcadı.


Bir ara birbirlerinin yoluna çıkmalarına ramak kalan Turan ve Berkay, otel personelinin ustaca hamlesiyle tatsızlık yaşamadan tatillerini tamamladı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ezgi Mola’dan sevgilisi Mustafa Aksakallı'ya: Ecelinize mi susadınız?