Berkay'a ateş eden saldırganlar kameraya yakalandı

Berkay'a ateş eden saldırganlar kameraya yakalandı

Şarkıcı Berkay Şahin, poliste verdiği ifadesinde kimseden bir tehdit almadığını kimseden şüphelenmediğini söyleyerek kendisine ateş açanların bulunmasını istedi. Bu arada olay yerine 100 metre uzaklıkta bulunan bir güvenlik kamerasında, saldırganların kaçarken güvenlik kameralarına yakalandığı tespit edildi

07 Kasım 2015, Cumartesi 13:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Olaydan sonra Cinayet Büro Amirliğinde ifade veren Berkay Şahin "Çalıştığım yerde programın bitiminin ardından ayrıldım. Ben aracı kullanıyordum. Sağ ön koltukta arkadaşım Murat Erdi vardı. Hareket ettikten kısa süre sonra üzerinde iki kişi olan bir motosiklet yanımıza yaklaştı. Arkada oturan silahını çıkarak birbiri ardına ateşledi. Ben otomobili durdurdum. Motosiklet hızla uzaklaştı. Motosikleti kullanan kişide kask vardı. Ancak arkadaki kişide kask mı yoksa kar maskesi mi vardı. Tam olarak göremedim" dedi.

"AKLIMA BU İŞİ YAPABİLECEK KİMSENİN İSMİ GELMİYOR"

Şarkıcı Berkay polisteki ifadesinde kimseden şüphelenmediğini belirterek "Kimseden bir tehdit almadım. Kimseyle kavga etmedim. Aklıma bu işi yaptırmış olabilecek kimsenin ismi gelmiyor. Ancak bu kişilerden şikayetçiyim" dediği belirtildi.

SALDIRGANLARIN KAMERA GÖRÜNTÜSÜ VAR

Polis tarafından olayla ilgili başlatılan çalışmada ise olay yeri ve yakınında bulunan tüm güvenlik kameraları inceleme altına alındı. Olay yerine 100 metre uzaklıkta bulunan bir güvenlik kamerasında saldırganların kaçarken güvenlik kameralarına yakalandığı tespit edildi.

Ali AKSOYER/İSTANBUL, (DHA)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kendall Jenner’dan Başkan Biden’a özel poz