Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu aşkı pahalıya patladı... Ali Yörenç'in senarist annesi affetmedi

Senarist Ece Yörenç, oğlu Ali'den ayrılır ayrılmaz Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşamaya başlayan güzel oyuncunun üzerini çizdi. Başarılı senarist, Berrak Tüzünataç'ı yeni projesinin kadrosundan çıkardı.

06 Nisan 2021, Salı 13:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Berrak Tüzünataç, yaz aylarında da senarist Ece Yörenç'in oyuncu oğlu Ali Yörenç ile aşk yaşadı.

Tüzünataç, bu ilişki sayesinde de anne Yörenç ile ilişkilerini iyice ilerletti. Aşk-ı Memnu'dan Medcezir'e Cesur ve Güzel'den Yaprak Dökümü'ne kadar birçok başarılı dizinin senaryosunu yazan Ece Yörenç, yeni projesinde de oğlunun aşkına yer vermeyi planladı.

Ancak Berrak Tüzanataç, Ali Yörenç'ten ayrılır ayrılmaz kendisini bir diğer oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşamaya başladı.

Bu aşkın ayrılıktan hemen sonra gün yüzüne çıkması "Berrak, Ali Yörenç'e ihanet etti!" dedikodularını da çıkardı.

Bunun üzerine Ece Yörenç, Berrak Tüzünataç'la samimiyetine son verip güzel oyuncuyu Instagram'da çıkardı.


Başarılı senarist bununla da kalmadı ve bir süre önce yeni projesine dahil ettiği Berrak Tüzünataç'ı kadrodan çıkardı. Güzel oyuncu, dünya çapındaki bir dijital platformda yayınlanacak dizide rol alma şansını kaybetmiş oldu.

Takvim'de yer alan habere göre; anne Ece Yörenç, çıkan ihanet iddiaları yüzünden Berrak'a sinirlenip ünlü oyuncuyla iş ve özel hayatındaki tüm ilişkisini noktaladı.

Ali Yörenç'le Uraz Kaygılaroğlu'nun arkadaş olduğunun ortaya çıkması da gündeme bomba gibi düşmüştü. İki oyuncunun geçtiğimiz aylarda bir oyun merkezinde makinede "Street Fighter" oynarken çekilmiş görüntüleri "Uraz'dan dost kazığı" yorumları yaptırdı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nazlı Kayı, Hacı Sabancı'nın teknesiyle Boğaz sefası yaptı: 'Nazlı, Hacı'dan görgüsüz olmayı iyi öğrenmiş'