Berrak Tüzünataç'ın aşk hayatını masaya yatırıyoruz: Berrak Tüzünataç'ın eski sevgilileri

Berrak Tüzünataç magazini seven bir isim. Magazin de Berrak Tüzünataç'ı sever, çünkü o kolay kolay kaçmaz. Bu nedenle de bugüne kadar hayatına giren erkekleri biliriz. Berrak Tüzünataç'ın eski sevgililileri dedik mi liste uzundur. Çünkü dedik ya, Berrak Tüzünataç kaçmaz. Bu nedenle Berrak Tüzünataç'ın eski sevgililerine bir hayli hakimiz.

23 Aralık 2020, Çarşamba 12:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 İlhan Mansız 2002

İlhan Mansız 2002

Berrak Tüzünataç'ın nasıl ünlü olduğunu biliyor musunuz? Elbette Tüzünataç'ın yaşına göre uzun bir filmografisi var ancak Berrak NR1 TV'de program sunduğu yılların hemen ardından eski Beşiktaşlı İlhan Mansız ile anıldı. O zamanlar henüz 18 yaşındaydı. Mansız ise sevgilisini sır gibi saklıyordu. 

2004-2005 Volkan Büyükhanlı

2004-2005 Volkan Büyükhanlı

Ünlü turizmvi Volkan Büyükhanlı ve Berrak Tüzünataç'ın isimleri bir dönem beraber anılmıştı. O zamanlar 20 yaşındaki Berrak ünlü olma hikayesini anlatırken "Gazetecilere sevgilimin yanında görüne görüne ünlü oldum demem yetmiyor." derken de ünlüolmasında Büyükhanlı'nın rolü olduğunu da itiraf ediyor.


2007-Okan Bayülgen

2007-Okan Bayülgen

Bu ilişki de hiçbir zaman gizlenmedi. Aralarındaki yaş farkı gündeme bile gelmedi. O zamanki Türkiye'de magazin basınının gerçek malzemeleri vardı çünkü. İkili sadece mekan çıkışlarında görüntülenmedi, bol bol davetlere katıldılar.

Ayrılık nedenleri ise oldukça komikti. Katıldıkları bir davette Berrak Tüzünataç alt tarafı eski sevgilisi Büyükhanlı'nın fotoğrafını çekmişti.

2009-2011 Nejat İşler

2009-2011 Nejat İşler

Berrak Tüzünataç ve Nejat İşler 2009 ve 2011 yılları arasında dolu dizgin bir aşk yaşadı. Dolu dizgin diyoruz, çünkü ikisi de Türkiye'nin hep merak edilen iki magazin figürü oldu. İkisi de hep cooldu, ikisini de gece kulüp çıkışlarında görmek çok kolaydı. İkisi de eğlenmeyi çok seviyordu yani. O yüzden beklenti, ikisinin birlikte çok eğleneceği yönündeydi hep. 


"Aslında birbirimizi mahvettik"

"Aslında birbirimizi mahvettik"

Biz öyle sandık ama meğer onlar birbirlerine çok açı da çektirmiş 2014'te Nejat İşler'in hastaneye kaldırılmasının ardından Tüzünataç şöyle demiş "Ayrılıktan sonra kendine gelemedi. Ben de uzun süre iyi olamadım. Acı çektik. Aslında birbirimizi mahvettik!". 


Bir zamanların cool ilişkisiyle ilgili haberlerin ardı arkası kesilmedi. Sık sık deri ceketleriyle gördüğümüz uyumlu çiftle ilgili sürekli evlenecekleri haberleri yapıldı, sonra bir baktık kıskançlık nedeniyle ayrılmışlar. Bir baktık sokak ortasında kavga etmişler.

Ama onların yalnızca bir ilişkisi yoktu, gerçek de bir dostlukları vardı. Tüzünataç, Nejat İşler'in en zorlu zamanlarında da yanında oldu. İşler'in hastanede zor günler geçirdiği dönem, eski sevgilisi sık sık ziyaret ederek vefasını gösterdi.

2012-Kaan Urgancıoğlu

2012-Kaan Urgancıoğlu

Berrak'ın Nejat ile ayrılmasının üstünden çok geçmemişti. Onu sık sık birileriyle görüntülenirken görmek zor değildi. Kaan Urgancıoğlu da o isimlerden biriydi.  Fotoğraflarda her ne kadar yakın arkadaşları Rıza Kocaoğlu ön planda olsa asıl başrolde Kaan Urgancıoğlu var.

 

Burada ise asıl meselenin Kaan Urgancıoğlu ve Berrak Tüzünataç arasında olduğunu anlıyoruz. İkisinin de yüzü tam gözükmese de önümüzde öpüşen ikili, Berrak Tüzünataç ve Kaan Urgancıoğlu'dan başkası değil.

Ama 'olayları' çok sürmedi. Bu fotoğrafların çekilmesinden kısa bir süre sonra Kaan Urgancıoğlu, All dergisine verdiği bir röportajda "Şu an aşk için cesaret topluyorum. İlişki kelimesiyle ilgilenmiyorum, aşk yaşamak istiyorum" dedi. Biz de anladık ki, bir dizide rol arkadaşı olan ikili, o gece sadece eğlenmişler.


2010 Şahan Gökbakar

2010 Şahan Gökbakar

Aslında bu ilişki hiç başladı mı başlamadı mı bilmiyoruz. Ortada Berrak Tüzünataç'ın evinde öpüşürken çeklilmiş fotoğraflar vardı sadece. Ama o fotoğraflar bile tek başına yetti zaten. 

Daha sonra bu görüntülerin davası burada bitmedi. Berrak özel alanının görüntülendiği gerekçesiyle görüntüleri yayınlayan söz konusu kanala 23 Temmuz 2010 tarihinde kamuoyunda tanınan bir sanatçının şeref ve itibarının zedelendiği gerekçesiyle İstanbul 13. Asliye Hukuk Mahkemesinde tazminat davası açtı. Yayın tarihinden itibaren işletilecek yasal faiziyle birlikte 50 bin TL manevi tazminata karar verilmesini talep etti.

Yayımlanan karara göre; mahkeme Tüzünataç'ın başvurusunu 7 Şubat 2013 tarihinde şahsın sanat dünyasında tanınmış bir kişi olması nedeniyle magazin basınının ilgisini cezp ettiği ve haberin gerçeği yansıttığını belirterek reddetti. 


Mahkeme ayrıca davalı magazin ekibinin Şahan Gökbakar'ı takibi sırasında tesadüfen olayı gördüğü ve balkondaki kişilerin Gökbakar ile Tüzünataç olduğunun fark edilmesi üzerine çekime devam edildiği yönündeki savunmasının aksinin ispat edilemediğini de belirtti.

2011- Mert Fırat

2011- Mert Fırat

Bu aşk da hiçbir zaman kanıtlanamayanlardan olarak kaldı. İkili, Kapalıçarşı dizisinin setinde tanışmış, daha sonra yakınlaşmıştı. Daha sonra Kaş'ta Berrak ile tatil yapan Fırat aşk haberlerini yalanladı. Fırat, "Aramızda arkadaşlık dışında hiçbir şey yok. Kaş'ta arkadaşlarımızla tatil yapıyoruz. Bir çok ortak arkadaşımız var" diye konuştu.


 2012- Çağatay Ulusoy

2012- Çağatay Ulusoy

2012'de Çağatay Ulusoy'un duyanları gülümseten bir açıklaması olmuştu, "Ünlü bir kadınla birlikte olursam Allah belamı versin." Bu büyük lafın ardından çok zaman geçmeden Ulusoy, Berrak ile birlikte bir şezlongta sarmaş dolaş görüntülenmişti. Ulusoy, daha sonra yaptığı açıklamada, “Ben ne yaşıyorsam arkasında dururum ve yaşadıklarımdan da asla pişmanlık duymam. ‘Bu piyasadan kimseyle olmam’ demiştim, bu sözümün hâlâ arkasındayım. Berrak’la aramızda hiçbir şey yok. Olanlar da göründüğü gibi değildi. O görüntülerden sonra görüşmeyi de kestim, kendisiyle görüşmüyorum.”

2013- Can Bonomo

2013- Can Bonomo

Bu ilişki ise, hiç saklanmadan açık seçik devam etti. İkili, sık sık kameralara görüntü verdi. İki taraf da saklanmaya yanaşmadı. Çok da yakıştırıldılar.

Ancak yine de kısa sürdü. Hatta tarafların ayrılık sırasında canı çok yanmış gibi görünüyordu çünkü Bonomo, ayrılığın ardından bir tweet'inde “Ayrılık ancak düşük bütçeli aşklar için cüzzi bir çözüm yolu olabilir” yazmış, daha sonra ise “Bitmekte olan bir ilişkide iki taraf da problemli bir çocukluk geçirdiyse bütün şerefsizlikler centilmence yapılır” demişti.

Birkan Sokullu 2015-2018

Birkan Sokullu 2015-2018

Ünlü oyuncular Berrak Tüzünataç ile Birkan Sokullu, üç yıllık aşklarını 2018'de noktalamış, ayrılık haberi ile uzun süre magazin gündeminde yer almışlardı. Herhalde bu ilişki Tüzünataç'ın en sakin ve en polemiksiz ilişkisiydi. 


Ancak parmakla gösterilen ilişkinin hemen ardından Sokullu, Dilan Çiçek Deniz ile birlikte olmaya başlayınca eski sevgililerin arasına Deniz'in girdiği iddia edildi.

Ancak Berrak Tüzünataç'ın Sokullu ile olan bu fotoğrafını Instagram profilinden halen kaldırmaması bu ihtimali düşürüyor. Demek ki aralarında bir küslük olmadı.

Berk Suyabatmaz 2019-2020

Berk Suyabatmaz 2019-2020

Bu ilişki ise Berrak Tüzünataç'ın 8 ay sürse de en göz önünde yaşadığı aşkıydı diyebiliriz. İlişki boyunca ikilinin Instagram'da bol bol selfie'lerini gördük. Hatta çift, karantina sürecinin bir kısmını da birlikte geçirdi ancak görünene göre dört duvar arası iyi gelmedi.

Çift, pandemi döneminin ardından soluklanmak için Çeşme’ye gitmişti. Ayrılık da bu sürede gerçekleşmiş. 8 aydır birlikte olan ikili, Çeşme tatilinde konuşup yollarını dostça ayırmaya karar vermiş.

Şu anda Ali Yörenç

Şu anda Ali Yörenç

Berk Suyabatmaz’la ilişkisini noktaladıktan sonra senarist Ece Yörenç’in oğlu Ali Yörenç’le aşk yaşamaya başladı. İkili, kısa zamanda Bebeköy'de birlikte yaşamaya başladı. Şimdilerde karantinayı birlikte geçiriyorlar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Justin Bieber ve Hailey Bieber'ın aşk kronolojisi