Berrak Tüzünataç'ın tatil özlemi sona erdi

İzmir Çeşme'de tatil sezonunu açan Berrak Tüzünataç, bir arkadaşıyla akşam saatlerine kadar güneşlendi. Bir ara denize giren oyuncu, gün boyu telefonunu elinden düşürmedi.

09 Haziran 2021, Çarşamba 12:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyuncu çift Berrak Tüzünataç ile Uraz Kaygılaroğlu'nun şubatta başlayan sürpriz aşkı, yine sürpriz bir şekilde geçtiğimiz ay sona ermişti. Kalbi boş olan Tüzünataç, kız arkadaşıyla tatile çıktı. Kış boyunca her fırsatta deniz, güneş ve tatil özlemini dile getiren oyuncu, havaların ısınmasıyla birlikte soluğu İzmir'in Çeşme ilçesinde aldı.

FİT BERRAK

FİT BERRAK

Önceki gün bir beach'te görüntülenen 36 yaşındaki güzel, mor bikinisi ve fit görüntüsüyle plajdaki tüm bakışları üzerinde topladı.


Ünlü oyuncu, güneşi yakalamışken uzun saatler şezlongdan kalkmadı. O sırada elinden düşürmediği telefonuyla sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

İyice terleyince kendini Ege'nin serin sularına bırakan Berrak Tüzünataç, denizden çıktıktan sonra da telefonla konuşmaya devam etti.


Güneşlendikten sonra tekrar yüzmek isteyen oyuncunun, suyun soğuk olması nedeniyle denize girmesiyle çıkması bir oldu.


'BURNUM ÇOK YANDI'

'BURNUM ÇOK YANDI'

Instagram hesabının hikaye bölümünden şezlongta güneşlenirken bir pozunu yayınlayan Berrak Tüzünataç, gönderisine "Burnum çok yandı" mesajını yazdı.


Berrak Tüzünataç, "Uraz Kaygılaroğlu ile aşkı bitti" şeklinde çıkan haberlerin sorulması üzerine, "Ben ne zaman özel hayatımı konuştum ki. Bana bunları sormayın" diyerek, açıklama yapmaktan kaçınmıştı.


Geçtiğimiz haftalarda ortaya atılan iddialara göre; Kaygılaroğlu ve Tüzünataç cephesinden sık sık fikir uyuşmazlığı nedeniyle kavga ettikleri ve Kaygılaroğlu’nun ayrılmak istediği bilgileri geliyordu. Bu anlaşmazlıklar üzerine ikilinin ayrılık kararı aldığı belirtilmişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Amine Gülşe ve Mesut Özil 2. yılı kutladı