Beşiktaş Cenk Tosun'u bedelsiz kiralamak istiyor

Bonservisi Everton'da olan ve şu anda sakat olduğu için sezonun ilk çalışmalarını kaçıran Cenk Tosun, bir süre daha tedavi görecek. Ancak Beşiktaş, eski oyuncusu yine kiralamak istiyor.

04 Temmuz 2021, Pazar 14:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sezonun başlangıcından sonra yaklaşık 2 ay kadar daha forma giyemeyecek olacak Cenk Tosun, eğer Everton'dan ayrılmazsa muhtemelen sezonun ilk yarısını hiç süre alamadan geçirecek. Everton'ın kadroda düşünmediği oyuncu, sakatlığı devam ettiği için başka teklif de alamıyor ve tek talibi Beşiktaş.

Beşiktaş ise Everton'a ücretsiz kiralama teklifi yaptı. Görüşmeler sürüyor ve Everton, oyuncunun kulübeye mahkum kalıp daha fazla değer kaybetmesini istemiyor. Geçen sezonun ikinci yarısını Beşiktaş'ta kiralık olarak geçiren Cenk, sakatlanmadan önceki performansıyla eski günlerinden esintiler sunmuştu.

Bir kez daha dizinden sakatlanarak hem EURO 2020'yi kaçıran hem de formasından uzak kalan milli oyuncu, sezon sonunda İngiltere'ye dönmüştü. İngiliz ekibiyle anlaşılması halinde Cenk Tosun, futbola döndükten sonra da Beşiktaş forması giyecek.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER F.Bahçe'ye kötü haber: Hiçbir yere gitmiyorum!