Beşiktaş, Negredo'ya özel evrak imzalattırdı

Beşiktaş, Negredo'ya özel evrak imzalattırdı

Kulüp görevlisi Erdinç Gültekin havalimanına giderek, Negredo’ya izinsiz olarak transfer görüşmesi yapmaya gittiğini bildiren bir evrak imzalattı.

17 Eylül 2018, Pazartesi 10:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beşiktaş'ın Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Alvaro Negredo’nun Dubai’ye gidişinin kendi izinleriyle olmadığını açıkladı. Kulüp görevlisi Erdinç Gültekin havalimanına giderek, Negredo’ya izinsiz olarak transfer görüşmesi yapmaya gittiğini bildiren bir evrak imzalattı.

Mahmutyazıcıoğlu, “Biz gitmesi için izin vermedik ama sağlık kontrolünden geçmek istedi. Haberimiz olduktan sonra imza beyannamesi aldık. Yarın (bugün) akşam idmanımız var. Negredo idmana çıkmazsa hukuki süreci başlatmamız için tüm tedbirleri aldık. İstediğimiz şartlarda olursa bu transfer biter ama aksi durumda hukuki yollara başvuracağız” dedi.

"İYİ BONSERVİS GETİRİRSE BİZ DE TEŞEKKÜR EDERİZ"

Negredo’nun Dubai’ye gitmesini değerlendiren Başkan Fikret Orman kafaları karıştırdı. İspanyol golcünün yönetimden izin almadığını belirten Orman, “Transfer için gittiyse kulübün onayıyla olmaz. Tatil günüdür, hocası izin vermiştir. Hiçbir bilgim yok. Giderken Beşiktaş’a teşekkür ettiyse iyi bir bonservis parası getirir biz de ona teşekkür ederiz. Negredo ile alakalı bir şey gelirse değerlendiririz. Yönetimde konuşulacak bir konu gelmedi” ifadelerini kullandı.

Milliyet

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER CS Chebba'dan Tunus hükümetine tehdit: Vallahi gideriz köyden ha!