Beşiktaş yöneticisi Emre Kocadağ Trabzonspor maçı sonrası konuştu: Karşımızda organize bir ekip var

Beşiktaş yöneticisi Emre Kocadağ, Trabzonspor maçı sonrası yine hakemlerden ve kararlardan şikayetçiydi. Hatayspor maçının ardından da sert konuşan Kocadağ, bu kez kendilerine karşı 'organize bir ekip' olduğunu iddia etti.

07 Kasım 2021, Pazar 09:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beşiktaş yöneticisi Emre Kocadağ, Hatayspor maçının ardından yaptığı açıklamada, "En az 10 puanımız kayıp. Hakem kararları yüzünden bu haldeyiz" diyerek puan kaybı yaşadıkları tüm maçlardaki hakem hatalarını saymıştı. Kocadağ, Trabzonspor maçı sonrası da yine isyanlardaydı.

"Vücut dillerinden niyetlerini anlıyoruz"

"Vücut dillerinden niyetlerini anlıyoruz"

Pozisyonlar var, penaltı pozisyonları var. Hakemlerle alakalı şunu söylemek istiyorum. 8 yıldır yöneticiyim. Ben futbolun, futbol takımından sorumlu olarak birçok sene içerisinde oldum. Biz hakemlerin sene başından beri geldiğimiz noktada, vücut dillerinde ne yapmak istedikleri, hakem olarak adlandırmayalım, hakem MHK TFF isim değişiyor ama bir şekilde Beşiktaş’ın önünün kesmek için bir şeyler yapılıyor, bunları anlıyoruz. 

"Bize karşı organizeler"

Bizim de iyi oyunu daha fazla oynamamız lazım. Bu bir bahane olmayacak. Hakemler de bir şekilde kendilerini geliştirecekler. Ama bu hakemlerle yapacak bir şey yok. Bunu artık kabullenmek durumundayız, elimizdeki malzeme bu. Bir gün ismi hakem, bir gün başka bir şey oluyor, Beşiktaş’a karşı organize bir karşılık var, organize ekip var. Biz milli arayı iyi değerlendirip bunların üstesinden geleceğiz.

Emre Kocadağ, son olarak "Milli araya biraz daha morali bozuk şekilde gidiyoruz. Sene başından beri herkesin malum olduğu gibi sakatlıklar, eksik oyuncular, bir türlü beraberce takım olarak gerçekten oynamayı beceremedik. Bu milli ara bize iyi gelecektir diye düşünüyorum. Hocamıza güveniyoruz, teknik ekibe ve oyunculara güveniyoruz, iyi bir takım var" diyerek sözlerini tamamladı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Volkan Demirel'den Uğurcan Çakır'a destek: Hareketlerini yadırgamıyorum