Beşiktaş yönetimi Sergen Yalçın'dan 4 konuda rahatsız

Beşiktaş'ta çarşı karıştı. Yönetim ile Sergen Yalçın arasında soğuk rüzgarlar esmeye başladı. Bazı yöneticiler Yalçın'dan rahatsız. Avrupa'daki olağanüstü başarısızlık ve ligdeki kötü gidiş, kazanın kaynamasına neden oldu.

05 Kasım 2021, Cuma 11:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Akşam'daki habere göre, Beşiktaş'ta yönetim Sergen Yalçın'dan 4 konuda rahatsız. Yaz döneminde 2 aya yaklaşan yeni sözleşme görüşmelerinde gerilen ipler, Avrupa ve ligdeki kötü gidişler beraber yeniden gerildi. İşte Yalçın'a içeriden gelen 4 eleştiri:

Sözleşme krizi

Sözleşme krizi

1- Yeni sözleşmeye geç imza attı ve Beşiktaş'a zaman kaybettirdi: Yöneticiler, geç imzadan dolayı Beşiktaş'ın çok zaman kaybettiği görüşünde.

Hazırlık süreci

Hazırlık süreci

2- Geç imza attığı için takımı gerektiği gibi yeni sezona hazırlamadı: İmzanın geç atılması takımın geç toplanmasına neden oldu. Yeni sezon için yeterli çalışma süresi kalmadı.

Yanlış planlama ve sakatlıklar

Yanlış planlama ve sakatlıklar

3- Hazırlık kampı doğru ve zamanında yapılmadığı için takımda çok fazla sakatlık oldu: Kampın yanlış zamanda ve doğru planlama çerçevesinde yapılmamasından dolayı bu kadar çok sakatlığın yaşandığı görüşü hakim...

Disiplin eksikliği ve rehavet

Disiplin eksikliği ve rehavet

4- Geçen yıl gelen şampiyonluktan sonra Sergen Yalçın bu sezon elde ettiği krediyi tüketiyor, işini ciddi ve disiplinli şekilde yapmıyor: Sergen Yalçın'ın rahat tavır sergilediği ve rehavete kapıldığı, bu yüzden de takım üzerindeki etkisini kaybettiği belirtiliyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Deniz Çoban: Erkan Özdamar için erken! 4 hakemin başı böyle yandı