Beşiktaş'ın 10 numarada favorisi Emre Akbaba

Talisca'nın boşluğunu doldurmak isteyen Beşiktaş rotasını yeniden Emre Akbaba'ya çevirdi.

A A
Beşiktaş'ın 10 numarada favorisi Emre Akbaba

Milliyet Gazetesi'nden Serdar Sarıdağ'ın haberine göre; Siyah-beyazlılar, Everton’dan Klaassen ve Shakhtar forması giyen Bernard’ın yüksek maliyetleri yüzünden Aytemiz Alanyasporlu yıldız için başlatılan girişimlere hız verdi. Kartal, Emre için 5 milyon euro bonservis isteyen Güney ekibine para artı oyuncu önerecek.

HEDEF YİNE EMRE

Anderson Talisca ayrıldıktan sonra 10 numara arayışlarına hız vererek, Everton’dan Klaassen ve Shakhtar Donetsk forması giyen Bernard’ı listesine alan Beşiktaş Yönetimi yeniden Emre Akbaba’ya yöneldi.

Başarılı futbolcuyla sezon biter bitmez prensip anlaşmasına varan siyah-beyazlılar en kısa süre içinde Aytemiz Alanyaspor ile bonservis pazarlıklarını başlatacak. Alanyaspor’un istediği 5 milyon euroyu aşağı çekmek isteyen Kartal, turuncu-yeşilli kulübe para artı oyuncu önerecek. 10 numaraya yabancı bir isim arayan fakat maliyetlerin çok yüksek olması nedeniyle rotasını yeniden Emre Akbaba’ya çeviren yönetim, ligi tanıması ve 25 yaşında olması nedeniyle yetenekli oyuncuya öncelik verecek.

Kolaylık isteyecek

 EMRE YÖNETİMDEN RİCADA BULUNACAK

Teknik Direktör Şenol Güneş’in de kadrosunda görmek istediği Emre Akbaba’nın transferini bitirmek için menajeri Özkan Doğan’la temas halinde olan Beşiktaş, bonservis konusunda milli oyuncudan destek isteyecek. Yapılan görüşmelerde Beşiktaş’a gelmeyi çok istediğini söyleyen Emre, Alanyaspor Yönetimi ile görüşerek bonservisinde kolaylık sağlanmasını talep edecek.

Teknik patron Şenol Güneş, Emre Akbaba’nın en kısa sürede kadroya katılmasını isterken, yönetimin de önümüzdeki hafta başlayacak kamp çalışmalarına kadar transferi sonuçlandırmanın planlarını yaptığı ifade edildi.Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Playboy dergisi, Dünya Kupası için tamamı Rus modellerden oluşan takım kurdu