Beşiktaş'ta Atiba Hutchinson takımı sakinleştirmeye çalışıyor

Beşiktaş'ın en tecrübeli ismi Atiba, kaybedilen Galatasaray maçı sonrası takımı sükunete kavuşturmaya çalışıyor. Sakinleştirme turları yapan Atiba, diğer kaptanlarla beraber takıma 'her şey hala bizim elimizde' mesaj vermeye çalışıyor.

10 Mayıs 2021, Pazartesi 10:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beşiktaş'ın 37 yaşındaki kaptanı Atiba, Galatasaray maçının yaralarını sarmak için çabalıyor. Sergen Yalçın'a yardımcı olan Atiba, 3-1'lik mağlubiyetin üzüntüsünü ve rakiplerinin kendilerine yaklaşmasının gerginliğini alma çabası içerisinde.

Fanatik'teki habere göre, takım arkadaşlarına "Galatasaray karşısında aldığımız sonuca rağmen lideriz ve iyi pozisyondayız. Hâlâ her şey bizim elimizde. Sadece sakin olalım. Şampiyonluklar kolay kazanılmıyor. Buraya kadar çok iyi getirdik. Ve inanıyorum ki şampiyon biz olacağız" diyen Atiba, 1 şampiyonluk daha yaşamak istiyor.

Daha önce yaptığı açıklamada "Beşiktaş’ta 2 şampiyonluğum, 3 de çocuğum var. Noah ve Nava’ya şampiyonluk hediye ettim. Sıradaki şampiyonluğu da son oğlum Ayo’ya adamak istiyorum" diyen Atiba, sezon sonunda yeni sözleşme için masaya oturacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Galatasaray'da Marcao'ya 2 yıllık zamlı sözleşme