Beşiktaş'ta Dorukhan Toköz'le ayrılık her an gerçekleşebilir

Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Dorukhan Toköz, Beşiktaş'tan yeni sözleşme teklifi almıştı ancak kabul etmemişti. Beşiktaş'ın teklifini düşük bulan oyuncuya yeni bir teklif yapılmayacağı öğrenildi. Dorukhan yurt dışına gidebilir.

11 Mart 2021, Perşembe 16:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yıllık 15 milyon lira isteyen Dorukhan Toköz'e Siyah-beyazlı yönetimin son teklifi yıllık 7 milyon lira ücret ve maç başı 100 bin lira oldu. Dorukhan'ın teklifi geri çevirmesinin ardından yeni bir teklif yapılmadı ve ayrılık pahasına yapılmayacağı öğrenildi.

Bu politika doğrultusunda, hem yaz hem de kış transfer döneminde birçok isimle adı anılmasına rağmen, bu oyuncuları transfer etmeyen siyah-beyazlı yönetimdeki bazı isimlerin, “Necip Uysal takımın jokeri. Her yerde büyük fedakarlıklarla oynuyor. Necip’in maaşında yüzde 50 indirim yaptığı yerde biz herkese yüksek rakamlar ödeyemeyiz” diye konuştukları ortaya çıktı.

İspanya’daki bazı kulüplerle temas halinde olduğu için Dorukhan’dan umudunu büyük ölçüde yitiren Beşiktaş Yönetimi, verilen sürenin de dolması nedeniyle alternatif planlara yöneldi.

Buna göre Ümraniyespor’da kiralık oynayan Kartal Kayra Yılmaz’ın şimdiden Dorukhan’ın yerine düşünüldüğü aktarıldı. Siyah-beyazlı teknik heyet ve yönetimin, sezon sonunda takıma dönecek olan Kartal Kayra’dan çok umutlu oldukları vurgulandı.

Fanatik

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Galatasaray'da nihayet Belhanda'ya veda mesajları gelmeye başladı