Beyaz Gece dizisinde Gökçe Bahadır kadro dışı kaldı!

Beyaz Gece dizisinde Gökçe Bahadır kadro dışı kaldı!

Beyaz Gece adlı dizi ile ekrana dönecek olan Gökçe Bahadır'a kötü sürpriz. Kadir Doğulu ile kamera karşısına geçmesi beklenen Gökçe Bahadır kadro dışı bırakıldı

23 Mayıs 2016, Pazartesi 10:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cansu Dere'nin geçen eylül ayında tanıtımları dönen "Beyaz Gece" dizisindeki başrol oyuncusu değişmişti. Dizinin başrolü Leyla Aydın karakteri Gökçe Bahadır'ın olmuştu. Beyaz Gece'de bu kez Gökçe Bahadır kadro dışı kaldı. Bir süre sonra Birkan Sokullu'yla el sıkışılmış, çekimler bu yıla kalınca da Birkan Sokullu beklemek yerine Hayat Şarkısı dizisinin kadrosuna katılmıştı.

Senaryosunu Deniz Akçay’ın yazdığı, Mesude Eraslan’ın yöneteceği Beyaz Gece'de bu kez Gökçe Bahadır'a başrolde Kadir Doğulu eşlik edeceği öğrenilmişti.Kadir Doğulu bu sezon Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisinde Mehmet Giray Han’ı canlandırıyordu. Dizideki rolü 26. Bölümde biten Kadir Doğulu, Beyaz Gece projesiyle anlaştı.

Genç partner aranıyor

Kadir Doğulu ile Gökçe Bahadır, proje için ilk toplantıları bile yaptı. Uçankuş TV’nin “İki Kadın Arasında” programının haberine göre her ikisi de 34 yaşında olan Kadir Doğulu ile Gökçe Bahadır’ın yan yana yakışmayacağı görüşü ağır bastı.

Sosyal medyadan gelen yorumları dikkate alan yapım şirketi tercihini Kadir Doğulu’dan yana kullandı ve Gökçe Bahadır’ın yakışıklı oyuncunun yanında olgun duracağına karar verdi. Kadir Doğulu’ya aralarında Hazar Ergüçlü’nün de olduğu daha genç görünen bir partner aranıyor.

Kadir Doğulu, şu günlerde yeni dizisi için hazırlık yapıyor. Yeni projeleri değerlendirmeye alan Gökçe Bahadır ise sık sık paylaştığı şarkı ve dans videolarıyla dikkat çekiyor.

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Jennifer Lopez ve nişanlısının geç başlayan tatili