Beyaz saçlarını göstermekten çekinmeyen 10 cesur kadın

Beyaz saçlarınızdan nefret ediyorsunuz. İtiraf edin, onları yaşlılığınızın bir belirtisi olarak görüyorsunuz. Ancak bugüne kadar, beyaz saçlarınızı şekillendirmeyi hiç denemediğiniz için ne kadar karizmatik olabileceğinin farkında değilsiniz. Hem saçınıza sürekli saç boyasıyla aldığınız kimyasallara veda edeceksiniz hem de ayda bir kuaförün yolunu tutma gerginliğiniz sona erecek. Saçlarınızı, beyazlarıyla birlikte sevin.

22 Ocak 2021, Cuma 17:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Erin O'Connor

Efsane İngiliz model Erin O'Connor, beyaz saçlarını en işlevsel kullanan isimlerden biri. Genelde siyah, beyaz ya da gri tonlarda giyinerek kıyafetiyle saçlarının uyum yakalamasını sağlıyor.

Jan de Villeneuve

Jan de Villeneuve, beyaz saç karizması denince akla gelen ilk isimlerden biri. Saçlarını kahverengiye ya da sarıya boyasaydı bu bilge görünümünü elde edebilir miydi?

Linda Rodin

Linda Rodin, beyaz saçların genelde kısa kullanılacağına dair algıyı uzun beyaz saçlarıyla alt üst ediyor. Özenli bir at kuyruğuyla siz de onun kadar sportif görünebilirsiniz.

Tracee Ellis Ross

Tracee aslında toplum tarafından şanssız görünenlerden. Beyazları ön saçlarından çıkmaya başlamış çünkü. Ancak o inadına saçlarını sıkı topuzlar yaparak gri saçlarıyla farkını ortaya koyuyor. 

Sarah Harris

Sarah'nın gri ve upuzun saçları iş dünyasının en ikonik saçlarından biri olmaya aday. Eğer saçlarınız yeni beyazlamaya başladıysa Sarah'nın fotoğraflarına bakın ve içiniz açılsın.

Grece Ghanem

Grece diğer yaşıtları gibi olmayı seçmedi. Onun en büyük özelliği gri saçları. Bu sayede Instagram'da onlarca markayla işbirliği yapıyor.

Tracey Lea Sayer

Tracey ise kırlaşmış saçlarıyla görece uzun bir pixie model saç kullanıyor.

Stacy London

Stacey'nin önde iki tutam gümüşi saçları onu anında ayıran bir özellik. Ondan görüp saçlarının önünü griyi boyatanlar bile var. Ama orijinali onda.

Linda Fargo

Linda Fargo genelde parlak renkte göz alıcı rujlarıyla görünümünü zamansız bir hale getirmeyi başarıyor.

Lily Allen

Lily her ne kadar bu fotoğrafını 'büyükanne' emojisiyle paylaşsa da biz onun çok çekici göründüğünü düşünüyoruz. Bu arada, elbette bir büyükanne de çekici görünebilir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cilde zararlı sanıyorsunuz ama: Kahve içmeyi tamamen bırakırsanız cildinize ne olur?