Beyonce Adidas ile iş birliği yaptı

‘Popun kraliçesi’ Beyonce (38), kendi markası Ivy Park için Adidas ile işbirliği yaparak bir koleksiyon hazırladı. Beyonce, tasarımlarının 18 Ocak’ta satışa çıkacağını duyurmak için saçlarına örgü boncuklarıyla ‘Ivy Park’ yazdırdığı bir fotoğrafını paylaştı.

10 Aralık 2019, Salı 09:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

ABD'li pop yıldızı Beyonce, kendi moda markası Ivy Park için Adidas ile iş birliğine gitti. Beyonce markasının 18 Ocak'ta satışa çıkacağını Instagram hesabından duyurdu. 38 yaşındaki megastar markasını gizemli tutmak için sosyal medyasında çok fazla açıklama yapmamaya dikkat etti.

Stil ikonu Beyonce, yarım düzine Instagram fotoğrafını aynı basit başlıkla paylaştı: 'IVY PARK January 18'

Ürünlerinin video ve fotoğraflarında da çok az detay vermeye dikkat etti.

Bu arada Ivy, Beyonce'nin kızının adı.

Beyonce, markasının adının boncuklarla yazıldığı saç tasarımı ile kamera karşına geçti. Oldukça uzun saç örgülerinin arasına ustaca yerleştirilen boncuklarda IVY PARK yazıyor. Bu fotoğrafta Beyonce ayrıca uzun kollu bordo bir kıyafet giyiyor ancak kıyafetlerin detayları hala gizemini koruyor.

Beyonce, Adidas'ın spor ayakkabılarına da el atacak. Adidas'ın ikonik 3 çizgsine Ivy Park dokunuşu eklenecek.

Beyonce basına yaptığı açıklamada, 'Bu benim için bir ömür boyu ortaklık. Ivy Park'ı, dünya çapında kanıtlanmış, dinamik bir liderle yeniden başlatmak ve genişletmek için sabırsızlanıyorum' dedi.

2016 yılında, Beyonce, Top Shop ile iş birliğine gitmiş ve Ivy Park'ı resmi olarak duyurmuştu.

Elle dergisinin İngiltere sayılarında bu ay kapak kızı Beyonce. Dergi, Beyonce'nin yeni tasarımlarından bazı parçalara yer verdi.

Öte yandan, Beyonce markasını Instagram'dan duyurmasının ardından bir sevinç daha yaşadı. Ünlü yıldızın Spirit adlı şarkısı Altın Küre Ödülleri'nin En İyi Orijinal Şarkı kategorisinde aday gösterildi.

posta.com.tr

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Justin Bieber, oyuncak ayılı pijamasıyla sokaklarda