Beyoncé'nin sokak stiline ne kadar hakimsiniz?

Beyoncé deyince aklınızda nasıl bir görüntü beliriveriyor? Bizim aklımıza Beyoncé deyince ilk olarak sahne şovları ve büyük konserlerinde giydiği kostümler geliyor. Biz, aramızda onu kot pantolonla ya da çiçekli elbiseli hayal eden birinin olduğunu düşünmüyoruz. Beyoncé, tam bir star olduğunu bizce sokakta çok fazla görünmeyerek kanıtlanıyor. Eski usul dünya starlarından yani. Peki Beyoncé'nin sokak stili nasıl? Sizler için sokakta kısıtlı sayıda görülen Beyoncé'nin sokak stilini derledik. Biz Beyoncé'nin sokak stiline çok bayılmasak da belki aramızda ilham almak isteyenler vardır.

26 Ağustos 2020, Çarşamba 15:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sadece ona yakışır

Sadece ona yakışır

Deri şapka... Bir ona yakışır herhalde bu tarz bir şarpka. Biz kendi adımıza sokakta deri şapka gördüğümüzü hatırlamıyoruz.

Eteğin altına pantolon mu?

Eteğin altına pantolon mu?

Hep iyi yanlarını konuşacak halimiz yok. Fotoğraf her ne kadar 2016 senesine ait olsa da, elbisenin altından çıkan pantolon görüntüsü bizim pek hoşumuza gitmedi... Ama o saçlar, bu kadar kabarık ve elektrikli bir saç, bir Sıdıka dizisindeki Hasibe Eren'e bir de Beyoncé'ye yakışır herhalde.

Liseli bir kız gibi

Liseli bir kız gibi

Onun yaşında bu kaadr rengarenk ve mini şortlar giyen birine rastlamak zor. Hele hele hem renkli bir gömlek hem de en az onun kadar çarpıcı renkteki bir güneş gözlüğü Beyoncé'yi en az 5 yaş gençleştirmiş.

Real Gucci

Real Gucci

Beyoncé 'nin o deri şapkasıyla bir kez daha karşılaştık. Ancak sadece o kombininde bıraksaydı. Real Gucci çantasını ise Beyoncé'nin cool duruşuna yakıştıramadık.

Klasikler

Klasikler

Denim üzeri denim akımına o da uymuş. Çantasındaki yazı, ruju ve şapkasındaki kamuflajın rengini birbirine uydurması ise gözümüzden kaçmadı.

Monokrom Beyoncé

Monokrom Beyoncé

Monokrom modasına Beyoncé de uymuş ancak biz pek yakıştırdığımızı söyleyemeyeceğiz. Zira, saten giysileri kullanmak zor, otururken kalkarken büyük dikkat ister. Saten eteğin uçlarındaki kırışıklıklar kraliçenin eksi puan almasına neden oldu.

En beğendiğimiz

En beğendiğimiz

Hem altın yaldızlı, hem de büyük desenli, hem de bir takımda. Bu takımı giymek, üstelik platform tabanlı bordo kadife topuklu ayakkabılarla kombinlemek biraz yürek ister.

Derken.... O yırtmaç

Derken.... O yırtmaç

Beyoncé'nin en sakin kombinlerinden biri diye düşünmek üzereydik ki, aşağı inerken o yırtmaçla karşılaştık. Ayaktayken her şey güzel, peki ya otururken. Kraliçe sizseniz, böyle ufak tefek detayları atlayabiliyorsunuz. Peki ya, çantası, gözlüklerinin çerçevesi ve rujunun uyumuna ne demeli?

En tatlı hamile

En tatlı hamile

Beyoncé, hamileliğinde sıradan cici hamilelerden olmayı reddetmiş. Hem çantda abartı, hem gerdanlıkta abartı. ancak doğal saçlarıyla görünümü dengelemeyi bilmiş.

En mütevazisi

En mütevazisi

Bu fotoğrafın hangi yıldan olduğunu bulamadık ancak, hem elbisenin, hem ayakkabının hem de Beyoncé'nin yüz ifadesindeki mütevazilik bize çok tatlı geldi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kapsül gardırop nedir? Kapsül gardıropta bulunması gereken 10 parça