'Bi değişik mobilya' her yere ulaşacak

'Bi değişik mobilya' her yere ulaşacak

Modüler çözümleri, farklı tasarımları ve değiştirilebilir renkli kılıf sistemiyle öne çıkan akıllı mobilya markası Buka, Türkiye genelinde yeni mağazalarıyla büyümeye devam ediyor. Ankara’da ikinci mağazasını açan Buka, toplam mağaza sayısını 13’e yükseltti. 2018 yılında ise bu sayının 25’e ulaşması hedefleniyor

27 Nisan 2018, Cuma 13:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Buka, akıllı değişim konseptini Türkiye geneline yaymaya devam ediyor. İstanbul Avcılar, Masko ve Modoko, İzmit, Bodrum, İzmir, Adana, Mersin, Antalya, Alanya, Konya ve Ankara Çayyolu’nun ardından Ankara’daki yeni mağazasını Turan Güneş Bulvarı’nda faaliyete geçiren Buka, mağaza sayısını 13’e çıkardı. Ankara’daki yeni mağazasında 370 m2’lik bir alanda yer alan Buka, hem inovatif hem de fonksiyonel ürünlerini açılışa özel yüzde 35’e varan indirimle sunuyor.


Ankara’da ikinci mağaza


Akıllı değişim konseptini tüm Türkiye geneline yaymaya devam edeceklerini ifade eden Buka Genel Müdürü Gamze Stöger; “Mobilya sektöründe tüketicilerin tasarıma dahil olabildiği kişiselleştirilmiş ürünler artık daha fazla ön planda ve önümüzdeki yıllarda bu ürünlerle daha sık karşılaşacağız. Buka’nın en önemli özelliği özgün, modüler, inovatif, kişiselleştirilebilir ürünler sunan bir marka olması. Kullanıcılarımıza alırken seçim özgürlüğü, kullanırken değişim özgürlüğü sunuyoruz. Hedefimiz Buka olarak bu özgün konseptimizi tüm Türkiye geneline yaymak ve yurt dışına taşımak. Bizi hedeflerimize bir adım daha yakınlaştıracak Ankara’da ikinci mağazamızı açtık. Yıl sonuna kadar 25 mağazaya ulaşmayı planlıyoruz. Aldığımız güzel dönüşler bizleri daha da heyecanlandırıyor” dedi.


Mobilyada akıllı değişim zamanı


Buka; erişilebilir kalite, iyi tasarım ve kişiye özel olarak uyarlanabilen akıllı çözüm seçenekleriyle öne çıkıyor. Kolayca değişebilen kılıflar ile sektörde farklılaşan mobilya markası Buka, oturma odaları, salonlar için dekorasyon çözümleri ve aksesuarlar sunuyor. Oda konseptinde hazırlanan mağaza içi tasarımı, ürünleri birebir deneyimleme ve dekorasyon trendlerine tanıklık etme fırsatı veriyor. Ürün gamında ise; kanepe, yataklı kanepe, koltuk takımları, tekli koltuklar, sehpa, puflar, yemek odaları, dekoratif yastıklar, halı, kilim ve ev aksesuarları bulunuyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alışveriş Radarı (3 Mayıs- 9 Mayıs 2021)