Big Brother Türkiye 28 Kasım'da Asuman Krause'nin sunumuyla başlıyor

Big Brother Türkiye 28 Kasım'da Asuman Krause'nin sunumuyla başlıyor

Big Brother Türkiye'nin sunucusu ve yayın tarihi belli oldu. 28 Kasım'da Star'da başlayacak 'Big Brother Türkiye'yi Asuman Krause sunacak

13 Kasım 2015, Cuma 13:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, tüm dünyada ‘TV şovlarının atası’ olarak kabul gören ve yayınlandığı ülkelerde reyting rekorları kıran ‘Big Brother Türkiye’ 28 Kasım’da Star TV’de başlıyor.

Daha önce ‘Wipeout’, ‘Var Mısın Yok Musun’, ‘Fear Factor Extreme’ gibi yarışma programlarını da sunan Asuman Krause’nin sunuculuğunu üstlendiği ‘Big Brother Türkiye’ yayına hazır.

Hazırlıklar tam 8 ay sürdü

Dünyada 73 ülkede, 16 yıldır yayında olan ‘Big Brother Türkiye’ için 8 ay süren ön hazırlık tamamlandı. 3 bin metrekarelik bir alanda, 80’den fazla kamera ve 120 mikrofonla her anı izlenecek ‘Big Brother’ evini, yayına taşımak için 300 kişi gece gündüz çalışarak, Türkiye’de bugüne kadar kurulmuş en büyük program stüdyosu hazırlandı.

100 günün sonunda 1 milyon

‘Big Brother Türkiye’ için başvuruda bulunan 30 bini aşkın kişiyle tek tek görüşüldü. Aynı evde yaşayacak ve daha önce birbirini hiç görmemiş 8 kadın, 8 erkek ev arkadaşı belirlendi. ‘Big Brother’ evinden 100 günün sonunda birinci çıkacak kişi için rekor ödül ise 1 milyon lira olarak açıklandı.

‘Big Brother’ın görevleri neler olacak?

Ev halkı, ‘Big Brother’ın kendilerine verdiği görevler çerçevesinde kimi zaman akıl sınırlarını zorlayan, aksiyon ve aldatmaca dolu oyunlarına karşı pozitif rekabet çerçevesinde başarıyla çıkmaya çalışacak.

Dış dünya ile hiçbir temasın bulunmadığı evde, tek bir kural var. O da, kuralları ‘Big Brother’ın belirleyeceği… 16 kişi, 100 gün boyunca her yeni güne ‘Big Brother’ın o gün kendilerine vereceği görevleri yerine getirmek üzere başlıyor.

Big Brother, kimi zaman ev halkından eve elektrik üretmelerini kimi zaman dalgalı denizde suya düşmeden dik durabilmelerini isteyebiliyor.

Bu evde dışarı ile hiçbir temas yok. Bu evde kağıt kalem bile yok... Yeni, bilinmedik, zorlayıcı, eğlendirici, pozitif, zekanın ve yeteneklerin konuştuğu bu sıra dışı dünya, şimdi ilk kez Türkiye’de, Star’da…

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Serdar Ortaç: Seçil benim için son durak