Bikinilerin kraliçesi oldu

Brezilyalı süper model Alessandra Ambrosio emekli olduktan sonra da yoluna yorulmadan devam ediyor. Ambrosio da artık birçok meslektaşı gibi bir bikini markası sahibi...

Son Güncelleme:
A A

38 yaşındaki eski Victoria's Secret meleği Alessandra Ambrosio artık mankenlikten emekli oldu ve podyumlara veda etti.

Ancak Ambrosio emekli olduğu için çalışmaktan da vazgeçmedi. Kız kardeşi Aline ve model arkadaşı Gisele Coria ile birlikte kurdukları bikini markası için harıl harıl çalışıyor.

Alessandra ve Gisele bikini markalarını tanıtmak için mankenlik tecrübelerinden faydalanıyor ve birlikte nefes kesen pozlar veriyorlar.

3'ü de Brezilyalı olan güzeller markalarının tanıtımında bundan da faydalanıp Brezilyalı kadınların güzelliğinden dem vuruyorlar.

Giyim, özellikle de mayo/bikini markasına sahip olmak ve bu markanın tanıtımlarını kendi başlarına yapmak son yıllarda birçok ünlü ismin tercih ettiği bir şey olmaya başladı. Kardashian'lar, Rihanna, Asley Graham ve Elizabeth Hurley gibi isimler bu kervana katılanlar arasında...

Ambrossio da kendi kurduğu markayı anlatırken kadınların birliğinden doğan güce ve kendi potansiyellerini gerçekleştirme konusunda başardıklarına vurgu yapıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Yetişkin filmi yıldızıydı! Yeni mesleği tartışma yarattı