İlk kez böyle görüntülendiler

Fotoğrafçı Bennu Gerede'nin oğlu Daren Gerede Erkaya ile sürpriz bir aşka yelken açan avukat Bilge Öztürk, önceki gün sevgilisiyle Nişantaşı'nda görüntülendi. Erkaya ile ilk kez ele ele objektiflere yansıyan Öztürk'ün aceleci tavırları dikkat çekti.

09 Kasım 2021, Salı 22:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir dönem Megastar Tarkan ile yaşadığı birliktelikle adından söz ettiren avukat Bilge Öztürk, mutluluğu fotoğrafçı Bennu Gerede'nin oğlu Daren Gerede Erkaya'da bulmuştu.

NİŞANTAŞI'NDA GÖRÜNTÜLENDİLER

NİŞANTAŞI'NDA GÖRÜNTÜLENDİLER

43 yaşındaki Öztürk, önceki gün kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi ile birlikte ilk kez el ele Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.

Gerede'nin evinden çıkan ikili, bir hayli telaşlıydı. Daren Gerede Erkaya, elinde bir takım elbise ile görüldü. Çift, aceleleri olduğu için basın mensuplarının sorularını nazikçe geri çevirdi.

"BİRAZ ACELEMİZ VAR"

"BİRAZ ACELEMİZ VAR"

Yurt dışına seyahat edeceklerini söyleyen Bilge Öztürk "Şu an biraz acelemiz var. Yarın yurt dışına çıkacağız. Biraz onun telaşıyla uğraşıyoruz. Daha sonra uzun uzun bütün sorularınızı yanıtlayacağız" diye konuştu.

AİLEYE GİRDİ

AİLEYE GİRDİ

Mutlu ilişkileri süren çiftten Öztürk, birkaç gün önce sevgilisini kardeşleri Berna Öztürk ve Belda Öztürk ile tanıştırmıştı. Aileye giren Daren Gerede Erkaya, sevgilisi ve kardeşleriyle objektiflere poz vermişti. O anlar sosyal medyada paylaşılmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Squid Game dizisi hayranlarına müjde