Bilim Merkezi, açılış için gün sayıyor

Bilim Merkezi, açılış için gün sayıyor

Bilim Merkezi, açılış için gün sayıyor

17 Kasım 2020, Salı 07:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Erkan ALTUNTAŞ/AKSARAY,(DHA)- AKSARAY Belediye Başkanı Evren Dinçer, Ak Parti Milletvekili Cengiz Aydoğdu ile birlikte Gençlik ve Bilim Merkezi inceledi. Milletvekili Aydoğdu, Bilim Merkezinin sunduğu imkânlara değinerek “Gençlerimiz bilimsel çalışmalarını bu merkezde gerçekleştirecek” dedi.
Aksaray Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Aksaray Gençlik ve Bilim Merkezi, açılış için gün sayıyor. Aksaray Gençlik ve Bilim Merkezi, bilimin ve teknolojinin imkânlarından faydalanmak ve teknolojik gelişmeleri deneyimleme fırsatı yakalamak isteyen gençlere büyük avantaj sağlıyor.
Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı Evren Dinçer ile açılışa hazırlanan Gençlik ve Bilim Merkezini inceledi. Başkan Dinçer, Bilim Merkezinin bölümlerini anlatarak bilim ve teknolojiye meraklı gençlerin deneysel tasarımları burada yapabileceğini belirtti. Başkan Dinçer, Aksaray Gençlik ve Bilim Merkezinin kapasitesine göre bölgenin en önemli tesislerinden biri olduğunu belirterek “Bilim Merkezimiz açıldığında Türkiye’nin sayılı tesislerinden biri olacak” dedi. 

FOTOĞRAFLI 

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder