Bilim - Teknoloji Instagram çöktü mü, neden açılmıyor 25 Mayıs? Instagram feedback requied hatası nedir?

Instagram çöktü mü, neden açılmıyor 25 Mayıs? Instagram feedback requied hatası nedir?

Instagram çöktü mü, neden açılmıyor 25 Mayıs? Instagram feedback requied hatası nedir?

Instagram hesabına girmeye çalışan pek çok kişi bugün feedback requied hatası ile karşı karşıya kalıyor. Sabah erken saatlerde bu hatayla karşılaşan binlerce kişi ‘Instagram feedback requied hatası nedir? Instagram çöktü mü, neden açılmıyor? Araştırması yapıyor. Instagram erişim problemi ile ilgili Twitter’da da birçok paylaşım yapılırken, sorunla ilgili bilgileri bir araya getirdik…

Binlerce kullanıcısı 25 Mayıs Çarşamba sabahında ‘Instagram feedback requied hatası’ hakkında bilgi almaya çalışıyor. Hesaplarına erişim sağlayamayan sosyal medya kullanıcıları "Tekrar denemeden önce lütfen birkaç dakika bekle" uyarısı alırken, kimi kullanıcılar Instagram çöktü mü, neden açılmıyor? sorusuna yanıt arıyor…

INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ, NEDEN AÇILMIYOR?

Hesaplarına ulaşamayan sosyal medya kullanıcıları Instagram’ın çöküp çökmediği konusunda merak içinde. Sosyal medya platformu Twitter’da yapılan paylaşımlarda Instagram’da yaşanan erişim probleminin sadece Türkiye’de değil, dünyanın farklı ülkelerinde de olduğu görülüyor.

Sosyal medya kesintilerinin gelen yorumlarla rapor edildiği Downdetector isimli sitede de Instagram’ın son 24 saat içinde rapor ettiği kesintilerin grafiğinin saat 09.00 itibariyle zirveye ulaştığı görülüyor.

Küresel çapta milyonlarca üyesi bulunan sosyal medya devi Instagram’dan konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

INSTAGRAM FEEDBACK REQUİED HATASI NEDİR?

Instagram feedback requied hatası hakkında da bir açıklama gelmediği için kullanıcıların elinde bir bilgi bulunmuyor. Sorunun sunucu kaynaklı olduğu düşünülüyor.

 

SIRADAKİ HABER