Bilim - TeknolojiOppo’nun yeni telefonu Premium Snapdragon 8 Gen 1 ile gelecek

Oppo’nun yeni telefonu Premium Snapdragon 8 Gen 1 ile gelecek

Oppo’nun yeni telefonu Premium Snapdragon 8 Gen 1 ile gelecek

Oppo'nun 2022 yılının ilk çeyreğinde piyasaya çıkaracağı yeni amiral gemisi akıllı telefonu premium Snapdragon mobil platformundan güç alacak.

Oppo, 2022'nin ilk çeyreğinde piyasaya sunacağı yeni amiral gemisi akıllı telefon modelinin yeni premium Snapdragon 8 Gen 1 Mobil Platformu tarafından destekleneceğini duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, en yeni Snapdragon platformu kullanacak ilk markalardan biri haline gelen Oppo, aynı zamanda 5G'nin gelişimini hızlandırmak ve akıllı telefon yeniliklerinin geleceğini keşfetmek için Qualcomm Technologies ile iş birliğine devam edecek.

Nisan ayında Avrupa'da 5G bağımsız (SA) ağını ticarileştirmek için Snapdragon mobil platformunu kullanan ilk markalardan olan Oppo, bugün itibarıyla dünya çapında 80'den fazla büyük mobil ağ operatörüyle ortaklık kurdu ve 40'tan fazla mobil operatör 5G hizmetlerini vermek için Oppo'ya katıldı. Bu ortak girişimler, Avrupa, Latin Amerika ve Güney Afrika gibi bölgesel pazarlarda önemli ticari gelişmelere öncülük etti.

Qualcomm Technologies gibi önde gelen teknoloji ortaklarıyla olan iş birliği, bölgesel 5G dağıtımlarının başarısında önemli bir rol oynadı.

Gelecekte Oppo, Qualcomm Technologies dahil olmak üzere daha fazla sektör lideriyle iş birliği yapacak ve kullanıcılara daha iyi ürünler ve deneyimler sağlamak için en son teknolojileri ve uygulamaları aktif olarak keşfetmeye devam edecek.

SIRADAKİ HABER