Bill Cosby’nin merak edilen hapishane hayatı

Cinsel saldırı iddiaları sonrası suçlu bulunan ve cezaevine konulan Amerikalı oyuncu Bill Cosby’nin hapishane hayatına dair detaylar ortaya çıktı

03 Ekim 2018, Çarşamba 15:26
A A

Cinsel saldırı iddiaları sonrası suçlu bulunan ve cezaevine konulan Amerikalı oyuncu Bill Cosby’nin hapishane hayatına dair detaylar ortaya çıktı

Cinsel saldırı davasında suçlu bulunan komedyen ve oyuncu Cosby, geçen hafta cezaevine konulmuştu.

Üç yıldan 10 yıla kadar hapis yatacak olan 81 yaşındaki oyuncunun cezaevi hayatıyla ilgili detayları müzisyen Andrew Wyatt anlattı.

TMZ’nin haberine göre Cosby, güne tek başına kaldığı hücresine özel kahvaltıyla başlıyor. Cosby, sadece kendisiyle ilgilenen özel bir gardiyanla hapishanede tur atıyor.

Gözleri görmeyen oyuncu, zamanını kütüphanede ya da avluda geçiriyor.

Cosby, hücresinde ya da açık odada öğle ve akşam yemekleri öncesi hapishanenin diğer faaliyetlerinde de yer alıyor.

Wyatt’ın aktardığı bilgiye göre Cosby, kendisine saygı duyan hapishane çalışanlarıyla arkadaş oldu.

Her gün eşi Camille Cosby ile telefon konuşması yapan Bill Cosby, ziyaretçileriyle de görüşüyor.

Cosby, denetimli serbestlikten yararlanıp serbest bırakılmaya uygun hale gelmeden önce Pennsylvania hapishanesinde en az üç yıl geçirecek.

50’den fazla kadın Cosby’yi geçmiş yıllarda cinsel saldırıyla suçlamış, Andrea Constand’ın açtığı dava sonrası ünlü oyuncu suçlu bulunup ceza almıştı.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.