Billur Kalkavan: Buğra'yı mutlu edecek kadını en iyi ben seçerim

Oyuncu Billur Kalkavan (57), kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi Buğra Bahadırlı (35) ile Kanal D'deki '2. Sayfa' programına konuk oldu

03 Nisan 2019, Çarşamba 12:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İlişkilerinde 10 yılı geride bırakan çift, merak edilenleri canlı yayında anlattı. Billur Kalkavanın açıklamalarından satır başları:

"Ben kavga esnasında yıkıp döküyorum. Akrep-Koç'um. Buğra'ya 'Günün birinde annen gibi durursam, ayrılırız' diyorum."

"Buğra'nın annesiyle aramda 10 yaş var. Ben en başından beri çocuk istemedim. Buğra da istemedi. Daha 35 yaşında, belki 40-45 yaşında bana gelip 'Ben bir çocuk istiyorum' diyecek. Onun için de Buğra'ya 'Sana beraber seçeriz' diyorum. Buğra'yı çok iyi tanıyorum. Onu mutlu edecek kadını da en iyi ben seçerim."

"Buğra aradığında hala telefonunu 'Efendim aşkım, buyur' diyerek açıyorum."

"Biz Buğra ile ilk başladığımızda psikiyatr arkadaşımız bana 'Billur tamam genç seviyorsun ama bu sefer biraz abarttın' dedi. 'Ben mutluluğuma bakarım, 3 gün mutlu ediyorsa 3 gün yaşarım' dedim. Şimdi 10 yıl bitti. Hiç yaşamamaktan ise, 3 gün yaşarım ama yaşarım!

"Biz işe giden tipler değiliz, onun evde çalışma odası var. Ben televizyon izlerim, o içeride çalışır. Para biriktirmem. Buğra'dan harçlık alıyorum. Çünkü bana 1000 lira da verse, ben 5 dakikada bitiririm."


"Biz aldatmayız, birbirimize anlatırız. Buğra bir gün beni aldatırsa bunu gelir ilk bana anlatır."

Buğra Bahadırlı ise şu açıklamaları yaptı:

"Hayatımda ilk defa bu kadar uzun bir ilişki yaşıyorum. Biz 'Merhaba' dediğimiz günden beri aynı evdeyiz. Billur'dan kavga etmeyi öğreniyorum."

"Billur çok değişti. İlişkiler beslenme üzerine kurulu bence. Birbirimizi değiştirebiliyoruz. Ne ben 10 sene önceki Buğra'yım, ne de o 10 sene önceki Billur."

"Ben hala aşığım. Tuhaf geliyor ama. Karakterim itibarıyla gözüm dışarıda hiç olmadı."

"Kafanda aldatma fikri varsa, ne mesafeye ihtiyacın var ne de başka bir şeye. 2 yalanla kendine o ortamı yaratırsın. Güven olduğu zaman işte ilişkiler bizimki gibi 10 yıl sürüyor."

"Ben kimseyi ilişkime karıştırmam. Anneme Billur'u söylediğimde, ilk sorduğu soru 'Yan yana nasıl duruyorsunuz?' oldu.''

"Tanıştığımızda 25 yaşındaydım. O zaman daha yaşlıydım. Ondan gençleşmeyi öğreniyorum. Bizim ilişkimizin genci Billur. Tutumludur, israfçı değildir ama Billur çok para harcar. Boşa harcamaz."Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Şallı'yı yıkan ölüm haberi