Binali Yıldırım'dan teslim olan bacanak yorumu: E ne yapayım!

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'ın, İzmir Liman Soruşturması kapsamında salı gününden beri aranan bacanağı Cemalettin Haberdar teslim oldu. Yıldırım'ın yorumu, 'E ne yapayım' oldu

10 Ocak 2014, Cuma 13:56
A A
Binali Yıldırım'dan teslim olan bacanak yorumu: E ne yapayım!

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'ın, İzmir Liman Soruşturması kapsamında salı gününden beri aranan bacanağı Cemalettin Haberdar, avukatıyla birlikte İzmir Kaçakçılık ve Organize Suçlar Müdürlüğü'ne saat 11.15'te gelerek teslim oldu. Haberdar'ın ifadesi alındıktan sonra adliyeye sevkedileceği bildirildi.

 

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer14107","14107","201401","14107-93168.jpg","1", "0","Binali Yıldırım'dan 'bacanak' açıklaması");

 

'E NE YAPAYIM'

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, liman operasyonu kapsamında aranan bacanağı Cemalettin Haberdar’ ın Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü’ne teslim olmasını değerlendirdi. Yıldırım, “Bacanağınız teslim oldu" diyerek soruya başlayan basın mensubuna “E ne yapayım dedi.

“Dün teslim olacağını açıklamıştınız diyen gazeteciye “Yapacak bir şey yok” yanıtını verdi. “Bir değerlendirmeniz olacak mı, yönündeki soruyu “Hayır, yaptık bitti o diyerek, yanıtladı. “Dün bacanağınızla bir görüşme yaptınız mı sorusuna “Hayır, dün bütün gün sizinle beraberdik, yapmadım dedi.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...