Binlerce lira harcayıp deniz kızı olan adam

Çocukluğunda izlediği filmlerin etkisinden çıkamayan 24 yaşındaki Christian Riel isimli adam kendini deniz kızına dönüştürdü. Özel yapım kuyruğun değeri neredeyse 6500 lira... 

28 Mart 2018, Çarşamba 10:37
A A

24 yaşındaki Christian Riel isimli adam, çocukluğunda izleyip etkilendiği Küçük Deniz Kızı filminden ilham alarak kendisine 6500 liraya mal olan bir deniz kızı kuyruğu imal etti.

Amerika'nın Florida eyaletinde yaşayan Christian Riel, boş zamanlarını havuzda özel yapım kuyruğuyla yüzerek geçiriyor.

24 yaşındaki üniversite öğrencisi Christian, küçükken izlediği Disney'in Küçük Deniz Kızı filminin okyanus ve deniz sevgisini keşfetmesini sağladığını söylüyor.

Genç adam bu ilgisini Instagram'da 2 yıl önce gördüğü bir hesaptaki deniz kızı fotoğrafları sayesinde keşfettiğini söylüyor.

Christian Riel, kuyruğu olmadan da yüzmeyi sevdiğini ancak kuyruğunun onu çok daha hızlı hale getirdiğini ve ona muhteşem bir özgürlük duygusu verdiğini söylüyor.

Riel'in bir arkadaşı kuyruğunu kurutması için özel bir stant bile yapmış.

Özel kuyruğun içinde altın tozu olduğu söyleniyor.

Christian Riel okyanusa gitmediği günlerde yüzme tutkusunu küvete girerek gideriyormuş. 

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.