Bir annenin feryadı: Oğlum cezaevinde olduğu zaman huzurlu uyuyorum

Antalya'da uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen genç, ailesini getiren taksiciye kesici alet göstererek 70 lirasını gasp eti. Şikayetçi olmak istemeyen taksiciyi ise gencin ailesi ikna etti. Anne "Oğlum cezaevinde olduğu zaman huzurlu uyuyorum" dedi

01 Kasım 2017, Çarşamba 16:39
A A

Olay, dün saat 15.00 sırasında Muratpaşa ilçesi Yüksekalan mahallesinde meydana geldi. Anne Gülşen T. ve gelini iki gündür eve gelmeyen uyuşturucu bağımlısı oğlunun Kepez ilçesindeki bir sağlık merkezinde görüldüğü bilgisi üzerine bölgeye gitti.

Bir sonuç alamayan aile ticari taksi ile eve döndü. Bu sırada başka bir taksi ile eve gelen 25 yaşındaki Erkan T., ailesi ile kısa süreli tartıştı. Ailesinden istediği parayı alamayan Erkan T., taksici Onur Çapraz'a kesici alet göstererek torpidodaki 70 lirayı alarak kaçtı.

Ancak taksici Onur Çapraz şikayetçi olmak istemedi. Olayı duyup eve gelen baba Efkan T. ise oğlunun dışarıda başka birilerine daha zarar verebileceği ya da bir köşede hayatını kaybedebileceği korkusuyla taksiciden oğlu hakkında şikayetçi olmasını istedi. Bunun üzerine taksici şikayetçi oldu. Polis fotoğrafına Erkan T.'yi yakalamak için çalışma başlattı.

OĞLUNU ŞİKAYET ETTİ

OĞLUNU ŞİKAYET ETTİ

Oğlunu şikayet etmek zorunda kaldığını ifade eden Efkan T., "Yapacak bir şeyim yok. Yoksa başka birilerine zarar verecek ya da bir yerde ölecek. Biz oğlumuza dışarıda sahip çıkamıyoruz. Eve de gelse oğlumdan şikayetçi olacağım. Huzursuz olmaya başladık. Bizim için acı bir durum. Allah kimsenin başına vermesin" diye konuştu.

''CEZAEVİNDE OLMASI DAHA İYİ''

''CEZAEVİNDE OLMASI DAHA İYİ''

Anne Şengül T., oğlunun uyuşturucu bağımlısı olduğunu dile getirerek, "Bugün de krizi tuttu eve geldi bize saldırmaya başladı. Para istedi. Biz de para yetiştiremiyoruz. Oğlumuzun tedavi olmasını istiyoruz. Çok zor bir durum. Oğlum akşam eve gelmeyince korkuyoruz, acaba birisi öldürdü mü diye. Cezaevinde yatmasını istiyoruz. Cezaevinde kalması dışarıda olmasından iyidir. Oğlum cezaevinde olduğu zaman huzurlu uyuyorum" dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...