Bir döneme Komedi Dans Üçlüsü ile damga vuran Murat Akkaya, şimdi taksici oldu

Bir dönem sahnelerde fırtına gibi esen Komedi Dans Üçlüsü'nün yıldızı Murat Akkaya unutulup gidince taksici oldu

21 Şubat 2018, Çarşamba 12:29
A A

Komedi Dans Üçlüsü adlı grupla bir dönem gönüllerde taht kuran Murat Akkaya, yaşamını İzmir'de taksi şoförlüğü yaparak sürdürüyor.Hakan Rullas - Erol Köse - Murat Akkaya (Soldan sağa)

Murat Akkaya, "Tiyatro sahnesinde ve taksi durağında kendimi çok mutlu hissediyorum. Taksi şoförlüğünün çok farklı bir meslek olduğunu da yapmaya başlayınca öğrendim" dedi.

KENDİLERİNE ÖZGÜ DANSLA GÖNÜLLERDE TAHT KURMUŞLARDI

KENDİLERİNE ÖZGÜ DANSLA GÖNÜLLERDE TAHT KURMUŞLARDI

ODTÜ'deki öğrenciliği sırasında dansa gönül veren Murat Akkaya, 1986 yılında Erol Köse ve Hakan Rullas ile Komedi Dans Üçlüsü adlı grupta yer aldı. 

Dönemin ünlü şarkılarını kendilerine özgü dans ve koreografiyle birleştiren grup, sahne şovlarıyla kısa sürede herkesin gönlünde taht kurdu. Grup üyeleri, müzik albümüne imza attı, Anadolu'nun birçok kentinde hayranlarıyla buluştu.

Grup üyeleri, müzik albümüne imza attı, Anadolu'nun birçok kentinde hayranlarıyla buluştu.

1998 yılında ailesinin yaşadığı İzmir'e dönme kararı alan ve burada da farklı sanatçılarla sahneye çıkan Murat Akkaya, bu süreçte tiyatroyla da ilgilendi.

ŞİMDİ TAKSİCİ OLDU

ŞİMDİ TAKSİCİ OLDU

Komedi Dans Üçlüsü adlı grupla bir dönem gönüllerde taht kuran Murat Akkaya, yaşamını İzmir'de taksi şoförlüğü yaparak sürdürüyor.

Taksi durağındaki mesai arkadaşlarının 'Dansçı Murat' diye seslendiği Murat  Akkaya, sempatik tavırlarıyla dikkat çekiyor.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.