Bir erkeği konuşmadan etkilemenin 10 yolu

Erkekleri etkilemenin yolları kadınlar tarafından sürekli merak edilen konulardan biri. Peki ya bir erkeği konuşmadan etkilemek? Bakışlarla etkilemenin yolları her zaman konuşulsa da hoşlandığın erkeği etkilemenin yolları çok daha fazla. Erkekleri etkilemenin yollarını düşünürken liseden kalan deneyimlerinizi bir kenara bırakın. Bir erkeği uzaktan etkilemenin yollarını deneyin. İşte bir erkeği konuşmadan etkilemenin 10 yolu !

08 Ağustos 2020, Cumartesi 13:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Ona dokunun

Ona dokunun

Onunla aranızdaki mesafeleri aştıktan sonra diyaloglar sırarasında, gülerken dizlerine veya konuşma esnasında koluna dokunun. Bu ona inceden ondan hoşlandığınıza dair işaretler verecektir. 

Gizemli olun

Gizemli olun

Hayatınızla ilgili her gün her an her bilgiyi ona vermeyin. Mesela her gün konuşuyorsanız bir anda saatlerce susun, o saat aralıklarında nerede ne yaptığınızı merak etsin.

İyi bir koku seçin

İyi bir koku seçin

Bilimsel olarak parfümlerin hormonları etkilediğini biliyoruz. Parfüm seçimi önemli! Baharat kokuları, odunsu kokular, Japon çiçekleri kadınların favori kokuları arasında.

Yalnız buluşun

Yalnız buluşun

Hoşlandığınız erkekle tek başınıza buluşun. Buluşup konuşmak için vakte ihtiyacınız olacak. Beraber partiye giderseniz birbirinizin sesini duymayabilirsiniz. Aynı zamanda da diğer insanların sorularına karşı yakınlaşmak size zor gelebilir bu yüzden tek başınıza buluşmanız ikiniz için de iyi olacaktır. Tek başınıza bulunduğunuz arkadaş grubundan ayrı vakit geçirmek sizi ayrı bir şekilde yakınlaştırıp sizin iletişiminizi çok fazla kuvvetlendirecektir.

Yaklaşmaktan korkmayın

Yaklaşmaktan korkmayın

Hoşlandığınız erkekle yakınlaşmaktan çekinmeyin. Onunla konuşurken onun gözlerinin içine direkt olarak bakın, onun yanında durun ve ona yakın oturun. Onun gerçekten çok fazla yakınında olmanız sizin için çok iyi olur çünkü o sizin parfümünüzün kokusunu, gözlerinizin içindeki parıltıyı, ellerinizdeki sıcaklığı daha rahat hissedebilir. Yakınlaşmayla beraber hoşlanmanın arttığını unutmayın!

Doğal olun

Doğal olun

Doğru kıyafet ve makyajla görünümünüzü doğru bir şekilde yansıtın. Her zaman doğru saça ve de makyaja sahip olun. Erkekler doğal görünümü her zaman tercih ederler. Doğal görünümünüze doğal davranışlarınızı da ekleyin. Doğal davranın, görünün ve doğal olun! Doğallığı kim sevmez!

Mesajlaşın

Mesajlaşın

Onunla beraber olmadan biraz oyun oynamayı kim istemez? Onu baştan çıkarmak için onunla biraz mesajlaşın. Mesajlarınıza biraz oyun katın ve de iş yerinde onu keyifle baştan çıkarın. Kim öğle arasında seksi bir mesaj almaz ki?

Gözlerinin içine bakın

Gözlerinin içine bakın

Massachussets Üniversitesi psikologlarından Joan Kellerman’ın çalışmalarına göre bir kadın ve erkeğin göz göze 2 dakika boyunca bakışmaları aşık olmalarına yetebiliyor. İki dakika veya daha uzun süre boyunca göz göze bakışan çiftlerin daha önce tanışmamış olsalar bile birbirlerine bağlandıklarını iddia eden çalışma bakışmanın karşı cinsleri birbirine kilitleyen bir unsur olduğunu söylüyor.

Arayı soğutmayın

Arayı soğutmayın

Atalarımız ne doğru demişler. Gözden ırak olan gönülden de ırak olurmuş. Atalarımız çok bilgin adamlarmış ama ABD’nin önemli üniversitelerinden biri olan MIT’in profesörleri de bu konuda ilginç tespitlere sahip… Yapılan araştırmaya göre aşık olmamızı karşı cinsin bize fiziksel olarak ne kadar yakında yaşadığı da etkiliyor. Bu da sima olarak birbirini tanıyor olma halinin karşılıklı çekimde oldukça etkili olduğu şeklinde yorumlanıyor.

Kırmızı giyin

Kırmızı giyin

Slovakya’da yapılan bir araştırmaya göre ilk buluşmada kırmızı giyen kadınların karşısındaki erkeği etkileme olasılığı daha yüksek. Kırmızının cinsel bir çağrışım yaptığını söyleyen uzmanlar erkeklerde de bu rengin statüye işaret ettiğini ve aynı şekilde kadınlar tarafından da etkileyici bulunduğunu belirtiyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlişkiler üzerine söylenmiş klişeler ve anlamları