Bir erkeğin seni üzeceğini gösteren 6 işaret

Bir erkek tehlikeliyse tehlikelidir, seni çok sevmesi hiçbir şeyi değiştirmez. O nedenle karşındaki erkeği iyi analiz et ve ondan gelecek her şeye hazırlıklı ol. Bizim önerimiz elbette, kısa sürede o erkekten uzaklaşman yönünde. Peki bir erkeğin tehlikeli olduğunu, dolayısıyla da seni üzeceğini nasıl anlarsın.

23 Nisan 2021, Cuma 14:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İnatçılık

İnatçılık

Bir erkeğin tehlikeli olduğunu gösteren işaretler arasında inatçılık da var. Çünkü bugün üzerine giydiğin kıyafet konusunda inatçı olan ve anlamsız şeyler yüzünden kavga çıkaran biri yarın satın alınan perdenin rengi nedeniyle büyük tartışmalar çıkarabilir.

Eşyalarını izinsiz karıştırma

Eşyalarını izinsiz karıştırma

Erkek arkadaşın özel eşyalarını karıştırıyorsa senin özeline saygı duymadığını anlayabilirsin, ki bu saygısızlık ilişkiyi bitirmek için sağlam bir nedendir. Aksi halde ilerleyen dönemlerde özel işlerine de müdahale edebilecektir.


Narsist tavırlar

Narsist tavırlar

Bir erkeğin tehlikeli olduğunu gösteren 6 işaret arasında elbette erkeğin narsist tavırlar sergilemesi de bulunuyor. Seni aşağılıyor, eziyor ve dalga geçiyorsa, üstelik içten içe kadın düşmanlığı olduğunu hissediyorsan ilişkine daha fazla devam etmemelisin.

Küfürlü konuşmalar

Küfürlü konuşmalar

Erkeklerin kendi aralarında küfür etmeleri normal sayılabilecek bir şey; fakat bir kadının yanında küfürlü konuşuyorsa bu normal değildir. Böyle bir durumda erkek arkadaşını uyarman da davranışını sonlandırması için yeterli olmuyorsa sana saygı duymuyor demektir. Mutlu ilişkilerin temeli de saygı olduğundan ilişkini devam ettirmenin anlamı kalmayacaktır.

Yetişkin film bağımlılığı

Yetişkin film bağımlılığı

Çok sayıda evliliğin erkeğin yetişkin film bağımlılığı sebebiyle sona erdiği biliniyor. İlişki aşamasında erkek arkadaşının böyle bir bağımlılığı olduğunu fark ettiysen dikkatli olmanda fayda var.

Şiddet

Şiddet

Bir erkeğin tehlikeli olduğunu gösteren 6 işaret arasından en belirgin olanı şiddete başvurması. Erkek arkadaşın kişiliğine yönelik hakarette bulunup bir de şiddete başvuruyorsa ilişkine kesinlikle devam etmemelisin. Aksi halde sorun hayati tehlike boyutuna ulaşabilecektir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aşk hayatımızın yeni trendi: Dürüstlük bombası