Bir erkekte değiştirmeye kalkışmamanız gereken 8 özellik

Bir kadının düşebileceği en büyük yanılgı onun değişebileceğine inanmaktır. Hoşunuza gitmeyen özellikleri değiştirebileceğinize, zamanla törpüleyebileceğinize inanıyorsunuz ama bu sadece zaman kaybı olur. Bir erkekte değiştiremeyeceğiniz konuları anlattık.

20 Nisan 2021, Salı 15:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Dedikodu yaptıklarını kabul etmezler

Dedikodu yaptıklarını kabul etmezler

Erkekler zaman zaman kadınlardan daha fazla dedikodu yaptıklarını kabul etmezler. Kadınlar başkalarının kulağına gitmesinden korktukları için daha yüzeysel konuşur, erkekler ise konuyu detaylandırır.


Futbol bağımlılığı

Futbol bağımlılığı

Bir erkek çocuğu ayaklarının üzerinde durduğu gün şut çekmeye başlayabilir. Eşler her zaman eşine kahvaltı hazırlamayı değil arkadaşlarıyla futbol oynamayı, maç tam bitti derken yorum programlarını izlemeyi tercih edebilir. Bu durum onların mücadeleyi sevmelerinden kaynaklanıyor. Sevgilin veya eşini futbol aşkından vazgeçirmek yerine sen de onunla maça giderek heyecanını paylaşabilirsin.


Anne aşkı

Anne aşkı

Erkekler maço tavırlar da sergilese annesine düşkün olur. Dolayısıyla erkeklerin değişmez huyları arasında bulunan anne düşkünlüğünden vazgeçirmek büyük bir savaşa girmek ve bu savaşı kaybetmek anlamına geliyor. Bu nedenle kendini onu annesinden vazgeçirmek için yıpratmak yerine onu kendine daha bağlı hale getirmek için çabalamalısın.


Araba ilgisi

Araba ilgisi

Erkekler için araba erkekliğin ispatı gibi olduğundan parterini araba düşkünlüğünden vazgeçirmeye çalışman anlamsız olacaktır. Bunun yerine küçük bir çocuğu sevindirir gibi arabasıyla ilgili güzel sözler söyleyebilir ve araba aksesuarları hediye edebilirsin.


Alışveriş nefreti

Alışveriş nefreti

Kadınlar için alışveriş bir tutku erkekler içinse vakit kaybı. Dolayısıyla alışverişe mesafeli olmak erkeklerin değişmez huyları arasında bulunuyor. En iyi alışverişe kız arkadaşlarınla gitmek olacaktır.

 Ayna karşısında geçirdiği vakitler

Ayna karşısında geçirdiği vakitler

Erkekler spor yaparak uzun saatlerini geçirebilir. Dolayısıyla sürekli spor yapıp aynada vücudunu izlemesine ve sürekli nasılım sorusunu sormasına alışmalı ve bu huyunu değiştirmeye çalışmamalısın. Hatta birlikte spor yapmayı teklif edebilirsin.

Fast food özlemi

Fast food özlemi

Yemek yemeye düşkün bir erkekle beraberseniz ve onu tanıdığınızda yirmili yaşlarındaysa beğendiğiniz bir erkeğin otuz yaşındayken nasıl göründüğünü merak ediyorsanız, onu on kilo almış bir halde hayal edebilirsiniz. Çünkü fastfood seven bir erkek bunları yemekten vazgeçmek istemez.

 Haksız olduklarını kabul etmemeleri

Haksız olduklarını kabul etmemeleri

Konu ne olursa olsun, erkek arkadaşınızla fikir ayrılığına düştüğünüz zaman genellikle haklı olanın kendisi olduğunu iddia eder. Çünkü kadınlar genelde kendilerini açıklamak için erkeklere oranla daha çok konuşurlar ve bir süre sonra kontrolü kaybedip haklı bile olsalar haksız duruma düşerler.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Evlenince herkes karışmaya başladı! Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz soruları cevaplıyor (20 Nisan 2021)