Bir gören bir daha baktı...

Gösteri dünyasının kadın ünlüleri arasında yayılan tuhaf bir moda akımı gündemin ilk sıralarına yerleşti. Görenler "Daha komiğini görmedik" diye yorum yapmadan duramadı...

02 Temmuz 2019, Salı 15:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Elbiselerin, ayakkabıların ya da saç modellerinin modası olduğunu zaten biliyoruz. Son yıllarda artık estetik operasyonların da bir modası var. Yani hiç durmadan bıçak altına yatan bazı ünlüler değişen bu moda akımlarına göre göğüslerini, kalçalarını, dudaklarını, yanaklarını yeniden şekillendiriyorlar. 


Son dönemde gösteri dünyasının bazı ünlüleri arasında yayılan çıkıntılı kalça modası da bunlardan biri. 

Bu modanın bu kadar çok konuşulmasının nedeni ise sırf bunun için bıçak altına yatanlara tuhaf bir görünüm kazandırması. O yüzden de bu görüntüye "çıkıntılı" ya da "raf" kalça deniliyor. 


Modanın en son uygulayıcılarından biri de İngiliz TV ünlüsü Chloe Ferry.


Henüz 23 yaşında olmasına rağmen defalarca bıçak altına yatıp kelimenin tam anlamıyla görüntüsünü tekrar tekrar değiştiren Ferry, şimdi de çıkıntılı kalçasıyla gündemde.


Genç yıldız, geçtiğimiz günlerde çıktığı bir gece gezmesinde görüntülendi. Dar bir elbise giyen ve kısa bir süre önce modaya uygun olarak yaptırdığı kalçasını gözler önüne seren Ferry, bu durumuyla espri konusu oldu.


Aslına bakılırsa Chloe Ferry, bu modanın öncülerinden değil. Ama tuhaf görüntüsüyle en çok konuşulan takipçisi oldu. Birçok kişi Ferry'nin onca para harcayarak sahip olduğu görüntüsünü "Daha komiğini görmedik" diye yorumları.


Kim Kardashian'ın doğal öncüsü olduğu bu modanın takipçileri arasında kardeşleri Khloe Kardashian ile Kylie Jenner da var.


Blac Chyna, Iggy Azalea, Nicki Minaj, Demi Rose gibi ünlüler bu modanın takipçilerinden.


Hürriyet

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dünyanın en iyi giyinen 10 erkeği