Bir hafta boyunca arkadaşını bekledi

Yardım gelene kadar bir hafta boyunca arkadaşının yanında bekledi

18 Eylül 2015, Cuma 21:14
A A

Tillie ve Phoebe iki yakın arkadaş... Evlerinden gezmek için çıkıyorlar ancak bir daha geri dönemiyorlar.

Sahipleri onları bulmak için gerekli yerlere başvursalarda bir sonuç alamıyorlar ve sosyal medyadan fotoğraflarını paylaşarak yardım istiyorlar. Bunun üzerine bir çiftçi Tillie'ye benzer bir köpeği kendi evinin yakınında gördüğünü, yardım ister gibi bir hali olduğunu söylüyor. Aile hemen o bölgede bir araştırma yapmaya başlıyor ve Tillie bulunuyor.

Tillie sahibini görünce ona doğru koşup sevinmek yerine olduğu yerde beklemeye devam ediyor. Ekip yanına gittiğinde Phoebe'yi sarnıçta mahsur kalmış halde buluyorlar. Ortaya çıkan manzara şu:

Phoebe sarnıca düşmüş ve çıkmayı başaramamış. Tillie bir hafta boyunca Phoebe'yi bu durumda yalnız bırakmamış. Arada bir yanından ayrılarak etraftaki çiftliklerin yakınlarına giderek derdini anlatmaya, Phoebe'ye yardım getirmeye çalışmış. çiftçiler Tillie'nin niyetini anlayamamış olsalar da, en azından bu davranışı sahibinin onları bulmasına imkan vermiş.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.