Bir kadını sakinleştirmenin yolları

Kız arkadaşın kızgın ya da üzgün olduğunda daha korkunç ya da sinir bozucu bir şey yoktur. Öfkesinin arkasındaki nedeni bildiğinizde, sakinleşmesine yardımcı olmak daha kolaydır. Ama neden kızgın olduğu hakkında hiçbir fikriniz olmadığında, yükselen duygularıyla başa çıkmak zorlaşıyor. Açıkçası, tartışma yardımcı olmayacak ve onun yüzleşmesini de bekleyemezsiniz. Böyle bir senaryoda, kızgın kız arkadaşınızla başa çıkmak için akıllıca düşünmeniz ve hareket etmeniz ve onun kızgın kalmasına izin vermemeniz gerekir. Kız arkadaşını rahatlatmanın ve onu gülümsetmenin harika yollarını öğrenmek için okumaya devam et.

31 Temmuz 2021, Cumartesi 11:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
ONA ÇİÇEK ALIN

ONA ÇİÇEK ALIN

Çiçeklerin insanları anında mutlu hissettirdiğine inanılır. İster kız arkadaşınızla büyük bir kavga etmiş olun, ister aptalca bir hatanızdan dolayı üzülmüş olsun, kalbini sevindirmek için bir demet muhteşem ve taze çiçek . Eşsiz duyguları ifade etmek için kullanılan farklı çiçek türleri ile özel üzgün çiçekleri seçebilir ve mesajınızı kusursuz bir şekilde iletebilirsiniz. Bir kez kız arkadaşınıza çiçeklerle geldiğinizde, size uzun süre kızgın kalamaz ve sakinleştirme yolunda ilk adımı atmış olursunuz.

ONU DİNLEYİN

ONU DİNLEYİN

Kadınların bazen sorunlarına çözüm istemediği büyük ölçüde doğrudur. Sadece birinin onları dinlemesini istiyorlar ve bu kesinlikle kendilerini daha iyi hissettiriyor. Bu yüzden konuşmasına izin verin ve tüm dikkatinizi ona verin. Duygularını kabul ettiğinde kendini çok daha iyi hissedecek ve bu sonunda sakinleşmesine yardımcı olacaktır.

ONUNLA KONUŞ

ONUNLA KONUŞ

Kız arkadaşınızın neden kızgın olduğu hakkında hiçbir fikriniz yoksa, egonuzu bir kenara bırakın ve ilk şeyi yapın - gidip onunla konuşun. 

En azından, öfkesinin arkasındaki nedeni öğreneceksiniz. Hata sizdeyse, özür dilemek en iyisidir. İnan bana, sadece 'üzgünüm' diyerek onu gülümseteceksiniz. Ve eğer yanlış bir şey yapmadıysanız, o zaman alçakgönüllü olun ve onun iç huzurunu ortadan kaldıran sorununa çözüm bulmaya çalışın.

SARILMAK İYİ GELECEKTİR

SARILMAK İYİ GELECEKTİR

Sıcak bir kucaklamanın çözemeyeceği kadar büyük bir sorun yoktur. Sarılmak her şeyi ve herkesi daha iyi hissettirir. Dokunuşun onu sakinleştirecek ve öfkesini giderecek. Bir kucaklamanın sıcak kucaklaması onu kollarınızda eritecek ve yüzünde bir gülümseme eğrisi oluşturacaktır ancak size sarılmaya hazır olduğuna emin olun.

İNCE DÜŞÜNÜLMÜŞ BİR HEDİYE

İNCE DÜŞÜNÜLMÜŞ BİR HEDİYE

Partnerinizi iyi tanıyorsanız, onun hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeylere aşina olmalısınız. Size kızgınsa , özür dilemesi ve kalbini kazanması için güzel ve düşünceli bir hediye al . Onu çok önemsediğinizi ve onu kızgın veya stresli göremediğinizi gösterecektir.

 Böyle iç ısıtan bir jest ve tatlı konuşmalar onu kesinlikle sakinleştirecektir. Ve konuyu tartışmak yerine, ilişkinizi daha da güçlendirmek için ikiniz üzerinde çalışabilirsiniz. Öyleyse, çevrimiçi düşünceli hediyeler sipariş edin ve yüzüne bir gülümseme getirin!

KÜÇÜK BİR JEST AMA ÇOK ETKİLİ

KÜÇÜK BİR JEST AMA ÇOK ETKİLİ

Ünlü bir alıntı, “Yemek bizi birbirimize bağlayan malzemedir” der . Kızlar hakkında, karınları doluyken daha az öfkeli oldukları söylenir. Sonuçta, yemek rahatlatıcıdır. Kız arkadaşınıza en sevdiği yemekle davranmak, öfkesini dağıtmanın en iyi yoludur. Ayrıca onun için çevrimiçi olarak nefis bir pasta sipariş edebilirsiniz . En sevdiği pastadan bir ısırık damak tadına hitap edecek ve öfkesini dindirecek.

GÜLÜMSEMESİNE YARDIMCI OLUN

GÜLÜMSEMESİNE YARDIMCI OLUN

İyi bir gülüş, her şey için en iyi tedavidir. Birkaç komik replik ve olayı ve kendinizi espiriye almak kız arkadaşınızı büyüleyebilir ve o anda hissettiği öfkeyi ya da stresi ona unutturabilirsiniz. Ve kelimelerle aranız iyiyse onun için bir şarkı/şiir yazmayı deneyebilirsiniz. Çabaları gerçekten takdir edecek ve bu, onu en başta kızdıran hatanızı telafi edecektir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Belki bilmiyorsunuz ama siz de bir "sapyoseksüel" olabilirsiniz!