Bir karantina masalı

Pandeminin başında tanışıp bir daha ayrılamayan çift, karantinadan aile olarak çıktı. Ama duyulmamış bir hikaye ile...

12 Ocak 2021, Salı 12:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İngiltere’de Blanche Girouard’un (42) başından bir evlilik geçmişti. 31 yaşında evlenmiş, 34’ünde boşanmıştı. 37’sinde ileride anne olma umuduyla yumurtalarını dondurmuştu. 40 yaşında yine aşık olduğunu sanmıştı ancak olmadı. ‘Bay Doğru’dan ümidi kesmişti. Anne olmak için daha fazla hayatının aşkını aramayacaktı. Sperm bankasıyla iletişime geçti. Avrupa’da bir bankadan 639 Euro’ya donör buldu. 295 Euro’ya Londra’ya getirtti. Bu sayede hamile kaldı.

Kayak tatilinde...

Kayak tatilinde...

Daha önceden satın aldığı Fransa’da kayak tatiline çıktı. Ancak hamileliği zorlu geçiyordu. Tur rehberi durumunu ekibe açıkladı ve Blanche’nin kayağa katılamayacağını söyledi. Ekipteki Anthony de kayakta iyi değildi. Blanche ile sohbet etmeye başladılar. Tüm tatili her gün uzun yürüyüşlerle geçirdiler. Tatil sonunda ayrı kalamayacaklarını anladılar. Ancak İngiltere’ye döndükleri gibi karantina ilan edildi.


Aşk ve annelik

Aşk ve annelik

25 yıllık eşini 9 yıl önce kaybeden Anthony (63), içine kapanık hayatından Blanche ile çıkmıştı. Karantinayı Blanche’nin evine taşınarak geçirdi. Ona hamileliği boyunca destek oldu. Blanche hayatının aşkıyla anne olma duygusunu aynı anda yaşıyordu. Hiç beklemediği bir gün Anthony ona, bebeğinin babası olmayı teklif etti. Blanche, kızını ağustosta dünyaya getirdi. Çift, kızlarına Ottilie adını verdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Doğuma hazırlık hazırlık eğitimi hamilelere neler katar?