Bir kez satın alırsanız hayatınız boyunca soğuk havalarda kombin yapmanızı sağlayacak 11 parça

Akıllı alışveriş diye bir şey olduğu doğru. Bu doğrultuda bazı parçalara yatırım yapıp, onlar sayesinde giydiğiniz her şeyi çok şık gösterebilmek mümkün. Kış ve sonbahar aylarında da bu parçalara oldukça başrol oyuncusu çünkü sadece bir kaban giyerek aslında sadece onu öne çıkardığınız kombinler oluşturmuş oluyorsunuz. Hayatınız boyunca sadece bir kez alıp, eğer kaybetmezseniz ömrünüz boyunca sizi soğuk havalarda yarı yolda bırakmayacak parçalar şunlar...

03 Aralık 2020, Perşembe 09:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KIŞLIK GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

KIŞLIK GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Kaban ve montlarla takılan güneş gözlüğünün havası yazın taktığımız o kahverengi camlı, belki de renkli güneş gözlüklerinde yok. O yüzden biraz daha sert duruşlu, genellikle siyah seçilen bu kışlık güneş gözlüklerini bir kenara not edin.

KAŞE KABAN

KAŞE KABAN

Ne siyah, ne kahverengi, ne de lacivert. Bu bahsettiğimiz farklı bir desene sahip yani bir kot bir kazakla bile bütün havayı üstüne çekip size hiç iş bırakmayacak cinsten. Kaz ayağı, ekose, şal deseni gibi desenler ve farklı renkler ipuçlarını verebiliriz.

CEKET KABAN

CEKET KABAN

Bu koyu ceket kabanlar sizi abiye üzerinde de rahat ettirir, spor ayakkabılarınızla da. Tam bir kurtarıcıdır.

KALİTELİ BİR TRENÇKOT

KALİTELİ BİR TRENÇKOT

Trençkot etkisi diye bir şey olduğu adeta bir gerçek. Erkekte de kadında da bunun sonuçlarını çoğu kez görmüşüzdür. O sebeple bir toprak tonlarında trençkota para verip ömür boyu onun ekmeğini yiyebilirsiniz.

BÜYÜK ÇANTA

BÜYÜK ÇANTA

Çok pahalı olmasına gerek yok, fakat kaliteli bir malzemeyle yapılmış ve büyük çanta ihtiyacınızı çok uzun yıllar götürebilecek bir çanta yeter de artar.

KÜÇÜK BİR ÇANTA

KÜÇÜK BİR ÇANTA

Bazı kombinler küçük çantalar ister. Dolabınızda böyle bir çanta bulunması ise tüm görünüşünüzü baştan aşağı değiştirecektir. Yeter ki dolabınızdaki ayakkabılarınızın rengini gözeterek rengini seçin.

KISA BOT

KISA BOT

Ankle boots denilen bilekte biten kısa botların şöyle bir güzelliği var; 4 mevsim kullanabiliyorsunuz :) Üstelik neyin altına giyerseniz giyin size cool bir hava katıyor.

FÖTR ŞAPKA

FÖTR ŞAPKA

Belki kışın şapka takmak gibi bir düşünceniz hiç olmadı. Ama fark ettiyseniz sadece şapka takıldığı için birçok kombin gözümüze daha şık geliyor. Kalın kaşe şapkalara bu kış ve bundan sonraki tüm kışlarda bir şans verin.

UZUN ÇİZME

UZUN ÇİZME

Bu çizmeler de sizi mini etekle, kot pantolonla, taytla ve elbiselerle çok rahat ettirecek. Ne giysem derdinizin %80'ini üzerinizden alacak ve dikkati üzerine çekecektir.

UZUN KAŞE KABANLAR

UZUN KAŞE KABANLAR

Dolabınızda kesinlike olması gereken bir diğer ömürlük parça ise uzun kaşe kabanlar.

Bu çok uzun kaşe kabanları kışın elbiseleri olarak görebilirsiniz. Onları giydiğinizde kimse başka ne giydiğinize bakmayacaktır bile. Bu sebeple sizi çok rahat ettirirler. Tarzınıza göre ister pastek bir renkte isterseniz de koyu renkte bir tane dolabınızda bulunması sizi çok rahatlatacak.

AKSESUAR

AKSESUAR

Aksesuarlara hiç değinmedik sanmayın; ömür boyu sizinle kalabilen dediğimiz için birçok takının modası geçebilir gibi düşündük. Ama güzel ve kaliteli bir saatin asla geçmez.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kışın şık olmak sanattır: Soğuk havalarda şık görünmek için 9 anahtar parça