Bir Litre Gözyaşı 8. bölüm 2. fragmanı yayılandı... Hande ve Mahir dudak dudağa!

Bir Litre Gözyaşı 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bir Litre Gözyaşı yeni bölümde Figen ve Muzaffer romantik bir gece geçirip barışırken Cihan, Mahir ile Hande'yi dudak dudağa görünce neye uğradığını şaşırıyor

25 Kasım 2018, Pazar 13:48
A A
Bir Litre Gözyaşı 8. bölüm 2. fragmanı yayılandı... Hande ve Mahir dudak dudağa!

Ekranların en sevilen dram dizilerinden biri olan Bir Litre Gözyaşı'nın 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bir Litre Gözyaşı yeni bölümde Muzaffer güzel bir sofra ve şarapla Figen'i karşılıyor. İkili romantik bir gece geçirerek aralarındaki buzları tamamen eritiyor. Öte yandan Cihan, Mahir ve Hande'yle bir partide buluşmak için hazırlanıyor. Fakat mekana gittiğinde Hande ile Mahir'i dudak dudağa görüyor. Büyük bir üzüntü yaşayan Cihan gözyaşı döküyor.

BİR LİTRE GÖZYAŞI 8. BÖLÜM İLK FRAGMAN

Cihan ve Mahir'in yüzünden gülücükler eksik olmuyor. İkilin aileleri de bu durumun farkında... Mahir konuyu babasıyla paylaşırken aldığı destekle Cihan'la konuşma kararı alıyor ve harekete geçiyor. Zaten Ali'yle arasına mesafe koyan Cihan'ın bu harekete kayıtsız kalmayacağı düşünülüyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mahir'in Cihan'a itirafını duyan Ali, yeni bir plan yapıyor!

Kocasının kendisini aldattığını düşünen Figen, Muzo’yla ipleri koparma noktasına gelir. Tefeciye borçlandığını karısından gizleyen Muzo, Figen’in gazabına uğrar. Ailesinin parçalanmaya başladığını gören Cihan duruma el koymaya karar verir. Ancak yaşadığı ağır baskı yüzünden hastanelik olur. Sevdiği kızı kaybetme korkusu yaşayan Mahir artık duygularını daha fazla saklayamayacaktır. Mahir’in Cihan’a aşık olduğunu öğrenen Ali, Mahir’den kurtulmanın yollarını arar.

Öte yandan Cihan ölmeden önce yapılacaklar listesini hayata geçirmeye devam eder. Ancak sıradaki hayali daha öncekilerine hiç benzemez. Amaçlarına ulaşmak için neredeyse hayatlarını ortaya koyarlar. Mahir ve Cihan tehlikenin üzerine yürürken, Ali de Mahir’i yolundan çekmek için kendi planını ortaya koyar.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.