Bir Litre Gözyaşı 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Mahir atağa geçiyor

Bir Litre Gözyaşı'nın 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Litre Gözyaşı yeni bölümde Cihan ve Mahir birbirlerine deli gibi aşıklar ama itiraf edemiyorlar. Fakat Mahir babasından aldığı destekle Cihan'a açılıyor.

23 Kasım 2018, Cuma 14:23
A A
Bir Litre Gözyaşı 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Mahir atağa geçiyor

Ekranların en dikkat çeken dizisi Bir Litre Gözyaşı'nın 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Litre Gözyaşı yeni bölümde Cihan ve Mahir'in yüzünden gülücükler eksik olmuyor. İkilin aileleri de bu durumun farkında... Mahir konuyu babasıyla paylaşırken aldığı destekle Cihan'la konuşma kararı alıyor ve harekete geçiyor. Zaten Ali'yle arasına mesafe koyan Cihan'ın bu harekete kayıtsız kalmayacağı düşünülüyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mahir'in Cihan'a itirafını duyan Ali, yeni bir plan yapıyor!

Kocasının kendisini aldattığını düşünen Figen, Muzo’yla ipleri koparma noktasına gelir. Tefeciye borçlandığını karısından gizleyen Muzo, Figen’in gazabına uğrar. Ailesinin parçalanmaya başladığını gören Cihan duruma el koymaya karar verir. Ancak yaşadığı ağır baskı yüzünden hastanelik olur. Sevdiği kızı kaybetme korkusu yaşayan Mahir artık duygularını daha fazla saklayamayacaktır. Mahir’in Cihan’a aşık olduğunu öğrenen Ali, Mahir’den kurtulmanın yollarını arar.

Öte yandan Cihan ölmeden önce yapılacaklar listesini hayata geçirmeye devam eder. Ancak sıradaki hayali daha öncekilerine hiç benzemez. Amaçlarına ulaşmak için neredeyse hayatlarını ortaya koyarlar. Mahir ve Cihan tehlikenin üzerine yürürken, Ali de Mahir’i yolundan çekmek için kendi planını ortaya koyar.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.