Bir Litre Gözyaşı son bölümde seyirciyi ağlatan sahne! Cihan hastalığını bildiğini açıklıyor

Bir Litre Gözyaşı'nın 7. bölümü dün akşam Kanal D ekranlarında yayınlandı. Son bölümde Cihan hastalığını bildiğini açıklıyor ve gözyaşları sel oluyor.

19 Kasım 2018, Pazartesi 09:58 Son Güncelleme:
A A
Bir Litre Gözyaşı son bölümde seyirciyi ağlatan sahne! Cihan hastalığını bildiğini açıklıyor

Kanal D'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Bir Litre Gözyaşı'nın 7. bölümü dün akşam seyircisiyle buluştu. Dizinin son bölümünde öyle bir sahne vardı ki izleyiciler çok duygusal anlar yaşadı. Figen ve Muzaffer, Cihan'a hastalığını söyleyecekken genç kız, hastalığını bildiğini açıkladı. Bu anlarda Muzaffer ve Figen şok geçirirken Cihan'ın "İlerde yürüyemeyeceğim, konuşamayacağım, sevdiğimin elinden bile tutamayacağım, Size yalan söylemeyeceğim ne zaman gelecek hakkında düşünsem gözlerimden yaşlar boşalıyor. Ama ne yapalım! Bu hayatta benim payıma da düşen buymuş işte..." sözleri diziye damga vurdu.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cihan'a yanlışlıkla da olsa hastalığını söyleyen Mahir, her zaman onun yanında olacağını dile getirir. Cihan, kalan günlerini güzel geçirmenin niyetindedir. Ailesinin kendisinden sakladığı bu gerçekten ötürü onlara kızgın olan Cihan, yanında olan Mahir ile birlikte içinde kalan tüm duyguları yeniden keşfetmeyi ister. Cihan, tüm dileklerini bir kağıda sıralar ve rastgele çektikleri dileklerini bir bir gerçekleştirirler. Gelinlik giymek istediği için Mahir'in teklifini kabul eden Cihan, bir hayalini daha gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşar.

Cihan ile Mahir, son zamanlarında yaptığı davranışlar ise ailelerinin tepkisini çeker. Figen ve Muzo, Cihan'ın neden böyle davrandığını sorgularken beklemedikleri bir karşılık alırlar. İkilinin birlikte geçirdikleri vakit, giderek yakınlaşmalarına da neden olur. Bu yakınlığı fark eden Ali, Cihan'a hiç beklemediği bir anda evlilik teklifi yapar. Üstelik Cihan'ın bu kez oyun oynamamasını ve gerçekten evlenmek istediğini belirtir. Cihan, bu teklif karşısında ne diyeceğini bilemez.

Cihan'ın beyincik dejenerasyonu hastalığı giderek etkisini arttırır. Cihan, yeniden hastaneye kaldırılır. Başında bekleyen Mahir, ilk defa Cihan'a olan duygularını ifade eder. Cihan'ın haberi olmadığını düşünürken, Ali her şeye tanık olur.


Sıradaki haber yükleniyor...