Bir tabuyu daha yıkıyoruz: Çorap ve sandalet ikilisi

Çorap ve sandalet... Yan yana durunca aklınızda canlananı biliyoruz. Ya Alman turistler ve dayınız ya da enişteniz. Yıktığımız tabular arasına bir yenisi daha eklendi, hayırlı olsun. 'Çorapla sandalet giyilir mi?' sorusunun cevabı artık kocaman bir 'EVET!'. Ben yine de giyemem, biraz cesarete ihtiyacım var diyorsanız sizi bir sürü örnekle geldik. Çorapla sandalet giymekten utanmanıza gerek yok. Buyrun detaylar.

19 Eylül 2020, Cumartesi 13:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İnanması güç ama

İnanması güç ama

İnanması güç ama artık sandalet ve çorap ikilisi dendiğinde irkilmeyeceksiniz. Aklınıza ilk olarak Alman turistlerin ve dayı ile eniştelerin geldiğini biliyoruz ama devir değişti. 'Hem ayağım kirlenmesin, hem de havadar kalsın' diyorsanız, gönül rahatlığıtla sandaletiniz ya da terliğinizle çorabınızı giyebilirsiniz. Bakın, Rihanna bile giymiş.

Yeni başlayanlar için

Yeni başlayanlar için

Khloe Kardashian da pek cesut bir seçim yapmasa da, hatta Rihanna'nınkiyl aynı da olsa sonuçta o da denemiş bu ikiliyi. Eğer sandalet ve çorap aynı renk olursa çok da sırıtmayacağını gördük. Yeni başlayanlar için bu seçenek denemeye değer.

Bir olayı olsun diyorsunuz

Bir olayı olsun diyorsunuz

Sandalet ve çorap ikilisini deneyeceğim ama çok da sıradan olmasın diyorsanız, üzerinde markanın yazdığı terlik seçimleri de ideal olabilir. Hafta sonları için gayet ideal. Sophie Richie'ye çok yakışmış.

Sophie Turner da eksik kalmamış

Sophie Turner da eksik kalmamış

Sophie'nin cool havasına hava katmış terlik ve sandalet ikilisi. Tam da 'Hiçbirinizi umursamıyorum, ünlüyüm, isterseniz deli deyin ama rahat etmek istiyorum' diyor Sophie. Kendinizi Bağdat Caddesi'nde hayal edin.

O giymese olmazdı

O giymese olmazdı

Justin Bieber giymese olmazdı zaten. Her giydiği 'deli işi' diye addedildiği için artık saldı diye düşünüyoruz. Hailey bile kurtarmıyor artık onu.

John Mayer da denemiş

John Mayer da denemiş

John Mayer da denemiş ve bizce gayet başarılı olmuş. En azından o, bir renk uyumu yakalamış. Aynı renkteki çorap ve terliklerde bu 'çorap sandalet' olayının gayet iyi çalıştığını görmüş olduk.

Güldük eğlendik yeter

Güldük eğlendik yeter

Güldük eğlendik yeter. Peki çorap ve sandalet ikilisiyle nasıl şık olursunuz? Hazır sonabahar gelmişken farklı bir şey denemek istiyorum diyorsanız, ince bantlı topuklu ayakkabınızla aynı renkteki mus çorapları deneyin deriz. Ancak topuklu ayakkabının bilekten bağlamalı olmasına özen gösterin. Yoksa ayağınız tabanda kayabilir, tehlikeli yaratabilir.

Coolluk garanti

Coolluk garanti

Neden bilmiyoruz ama çorap ve sandalet ikilisi kesinlikle çok cool duruyor. Eğer o kadar göze çarpmasın istiyorsanız burada olduğu gibi ince beyaz soket çoraplarla da giyebilirsiniz açık topuklu ayakkabınızı.

Zıt renkler

Zıt renkler

Çorap ve sandalet ikilisi podyumda da yer buldu kendine. Artık denemenin zamanı gelmedi mi sizce de? Hem ayaklarınız üşümesin hem de sandalet havadarlığının keyfini sonbaharda da deneyin deriz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sonbaharın deseni: Ekose nasıl giyilir?