Bir yalancıyla birlikte olduğunuza 6 işaret

Hiç partnerinizin size yalan söylediğini hissettiniz mi? Hayatınızdaki kişiye güven duymadığınızda bu duygudan hemen sıyrılmayı seçmek yerine hislerinize kulak verin. En azından güvenebileceğinize emin olun. Nerede olduğuyla ilgili şüpheye düşüyorsanız, önce bunu ona açıkça sorma yoluna gidip dürüstlük için ilk adımı siz atın. Oyunlar başvurmayın ve saygı çevçevesinden ayrılmayın. İşte artık bir şeylerden emin olmanız gerektiğini hatırlatacak 6 davranış!

14 Mayıs 2020, Perşembe 14:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Nerede olduğuna dair net bir cevabı yoksa

Nerede olduğuna dair net bir cevabı yoksa

Birbirine nerede olduğunu sormak ya da söylemek garip değil. Sohbet içinde nerede olduğunu sorduğunuzda nerede olduğunu söylemek yerine kiminle birlikte olduğunu söylüyorsa, artık bu ilişkide biraz şüpheye düşmenin zamanı gelmiş olabilir. Sorularınıza net cevaplar vermemesinin nedeni, sizi bu konuda hiç aydınlatmak istemiyor oluşundan olabilir. 

Olayları abartıyorsa

Olayları abartıyorsa

Tartışmalar ona yönelik şüpheler ya da sorulardan çıktığında olayı çok büyütüyor, abartıyor ve bir türlü defteri kapatmıyorsa bir şeyleri örtmek için yoğun çaba sarf ediyordur. Söylediklerine kendisi bile inanmıyor ki sizi inandırmak için yoğun mesai harcıyor. 


Sözler vermiyorsa

Sözler vermiyorsa

Ağzından bugüne kadar hiç söz verdiği bir cümle duydunuz mu? Söz vermediyse tutamayacağındır. 

Sözleriyle çelişiyorsa

Sözleriyle çelişiyorsa

Bu zaten yalan yakalamanın en hızlı yoludur. Hafızanız iyidir, belki çok kindarsınızdır bir yerlere not etmişsinizdir. Ama çelişkiler varsa iki ihtimal var, ya yalan söylüyor ya da hafızası kötüdür. Önce bir hafızasını yoklayın. Hafızası hakikaten kötüyse bir şans daha verin. 


Hep bir bahanesi varsa

Hep bir bahanesi varsa

Yapmak istemediği, ertelediği ya da suçlu olduğu konular hakkında hep bir bahanesi varsa sıkıntılı bir durum. Yalanı alışkanlık haline getirmiş kişiler, bahanelerini önceden bir silah gibi hazırlar. Sonuçta her yalan bir gün ortaya çıkar. 

Altıncı hissine güven

Altıncı hissine güven

Altıncı hissinize güvenin, sonuçta bir yaşanmışlığınız ve yaşam deneyimiz var. Size altıncı hissinize güvenin ve tğm gemileri yakın demiyoruz ancak sizin için bir kılavuz olmasına izin verin. 


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sizden hoşlandığını belli etmemeye çalıştığının 6 ispatı