Bir Zamanlar Çukurova 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Züleyha canına kıydı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde Züleyha canına kıymaya karar veriyor. Bakalım Yamanlar buna engel olabilecek mi?

25 Kasım 2018, Pazar 10:05 Son Güncelleme:
A A
Bir Zamanlar Çukurova 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Züleyha canına kıydı mı?

Perşembe günleri seyircinin karşısına geçen Bir Zamanlar Çukurova'nın 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde Yılmaz'ın içindeki intikam ateşi soğuyacak gibi değil. Yılmaz ve Fekeli'nin Züleyha hakkındaki tereddütleri gittikçe çoğalıyor. Hünkar, torunu için Yılmaz'a yalvarırken Züleyha canına kıymaya karar veriyor!

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Bir Zamanlar Çukurova'da artık silahlar konuşuyor! Son bölümde Yılmaz ve Demir'in büyük yüzleşmesi, Hünkar'ın canını yaktı. Yılmaz'ın vurduğu Hünkar, yaşayacak mı?

Annesi olmadan yolunu şaşıracağını söyleyen Demir'in, Yılmaz'dan alacağı intikam çok acı olacak! İkilinin öfkesi, artık daha tehlikeli bir hal almaya başladı.

Adnan bebeği alıp yola koyulan Züleyha'yı, yeni bölümde çok daha büyük yüzleşmeler bekliyor.

Hünkar'ın vurulduğunu duyan Fekeli, mantığıyla mı yoksa duygularıyla mı hareket edecek?

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.