Bir Zamanlar Çukurova 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Konakta patlama

Bir Zamanlar Çukurova 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Hünkar, Fekeli'nin yaşadığını öğreniyor. Demir, Zülayha'dan dolayı yaralı... Yılmaz ise Züleyha'yı ya sözüyle öldürecek ya da yaşatacak. Konaktaki patlamanın ise akıbeti merak ediliyor.

03 Aralık 2018, Pazartesi 09:45
A A
Bir Zamanlar Çukurova 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Konakta patlama

Perşembe günleri yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova'nın 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde Züleyha'nin çaresizliği yürekleri burkuyor. Konağa birisi giriyor ve Demir annesinin hayatı için endişe ediyor. Hünkar Fekeli'nin yaşadığını öğrenirken tedbirler iyice artırılıyor. Yılmaz ise hem yaralı hem de Fekeli'den aldığı öğütlerle yeni adımlar atmanın peşinde... Öte yandan konakta patlama oluyor ve bunun neden yaşandığı henüz bilinmiyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Umudunu da alıp esaretten kaçmak isteyen Züleyha, acısı ve öfkesi harmanlanan Demir'e bir kez daha yeniliyor. Züleyha'ya olan güvenini tamamen yitiren Demir, onu ölümle baş başa bırakarak oğluyla yola koyuluyor!

Kurduğu oyundan çok pişman olan Hünkar, Yılmaz'ın, Demir'i vuracağından korkuyor. Bir aile faciasını önlemek için Yılmaz'la konuşmaya karar veren Hünkar, yalanlarına yenilerini ekleyip durumu daha da çıkılmaz bir hale getiriyor. Duyduklarından sonra içi içine sığmayan Yılmaz'ın, bir tarafı Züleyha'yı kaybettiğini söylerken, diğer tarafı ise hala umutlu! Peki bu durum, yaklaşan büyük felaketi ne kadar etkileyecek?

Saniye'nin çığlıklarıyla yankılanan Çukurova'yı, yeni bölümde yeni acılar bekliyor. Ölüm sessizliği yaşanan konakta işler iyice karışıyor.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.