Bir Zamanlar Çukurova 20. bölüm 2. fragmanı... Demir cezaevine giriyor!

Bir Zamanlar Çukurova 20. bölüm 2. fragmanı... Demir cezaevine giriyor!

Bir Zamanlar Çukurova 20. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Yılmaz'ın planları tıkırında işliyor. Demir cezaevinin yolunu boylarken Zülayha şaşkınlığa uğruyor.

13 Şubat 2019, Çarşamba 10:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Perşembe günleri seyirciyle buluşan Bir Zamanlar Çukurova'nın 20. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Yılmaz'ın planları yavaş yavaş devreye giriyor. Yılmaz ne yaşadıysa Demir de onu yaşıyor ve jandarmalar arasında cezaevine giriyor. 

Züleyha neye uğradığını şaşırırken Hünkar gelinine bu fırsattan istifade edip kaçmamasını söylüyor. Öte yandan Fekeli'nin durumu ise merak ediliyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukurova'da tüm oyunlar ortaya mı çıkıyor? Fekeli ve Demir'in Yamanlar konağındaki karşılaşması tüm kirli çamaşırları ortaya dökecek olayları başlatıyor! Jandarma, Demir'i tutuklamaya gelince, tüm sorular tekrar ortaya çıkıyor! Hünkar, ilk kez oğluna şüphe ile bakmaya başlıyor.

Gaffur, Demir ile yaptığı işbirliğini Hünkar'a itiraf edebilecek mi? Hünkar, oğlunun karıştığı diğer olayları öğrenecek mi? Fekeli'nin masum olabileceği şüphesi iyice içini kemiren Hünkar, bir kez daha 20 yıllık sırrın kalan tek şahidi Ali Rıza'nın peşine düşecektir!

Züleyha tam vazgeçtim derken, içini dağlayan kıskançlık ateşi ile yine karışır! Dertleşmek için Sabahttin'e gider ama işler karışır! Evde oğlu hastalanır ve bu bir dizi karışıklığa daha yol açar!

Yılmaz ve Şermin arasındaki alışveriş nelere mal olacak? Züleyha, bir kez daha kaçmayı mı deneyecek? Hünkar ve Fekeli 20 yıllık hesaplarını ortaya dökebilecek mi? Demir, masum mu yoksa tutuklanacak mı? Çukurova'da deyim yerindeyse kuşaklardır hüküm süren Yamanlar'ın sonu mu geliyor?

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Son 19 yılın uçak ve helikopter kazalarında hayatını kaybeden ünlü isimleri