Bir Zamanlar Çukurova 21. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Bir Zamanlar Çukurova 21. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Bir Zamanlar Çukurova 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde konakta kriz patlak veriyor. Demir ve Hünkar arasındaki gerilim iyice tırmanırken Yılmaz Müjgan'a beklenmedik bir sürprizde bulunuyor.

20 Şubat 2019, Çarşamba 12:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Perşembe günleri yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova'nın 21. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Hünkar oğlu Demir'den artık iyice şüpheleniyor. Hünkar Demir'in Sait'i öldürdüğüne inanıyor. Demir ise annesinin böyle bir şey düşünmesine öfke duyuyor. Hünkar'ın verdiği cevap ise can alıcı...

Öte yandan Yılmaz ise Müjgan'a yüzük alıyor. Güzel kadının vereceği cevap merakla beklenirken Züleyha ise acını içinde yaşıyor.

İŞTE YENİ BÖLÜMDE YAŞANACAKLAR...

"Bu hayatta en çok sana bağlanmışım demek ki..."

Çukurova, nefret ve sevgi arasında mekik dokuyor! Duyulan nefretler sevgiye, sevgi de nefrete mi dönüşüyor?

Hünkar'ın, ömrü boyunca ayağına taş değmesin diye uğraştığı oğlu Demir Yaman eşyalarını toplayıp konağı terk ediyor. Bu acı haber karşısında yıkılan Hünkar'ın tabi ki bir planı var.

Müjgan, saf ve koşulsuz bir sevgiyle yaklaştığı Yılmaz'ın zalim yüzünü görüyor. Kendiyle ilgili gerçeklerle ilk defa yüzleşen Yılmaz ise Müjgan için yüzük alıyor. Yılmaz'ın zalimliğiyle hayal kırıklığına uğrayan Müjgan bu şaşırtıcı sürpriz karşısında ne yapacak?

Demir, doğduğu, büyüdüğü, bu yaşa kadar hiç ayrılmadığı konaktan yıllar sonra Züleyha, oğlu Adnan ve mürebbiye Nimet ile birlikte gidiyor. Sonunda yakasını Hünkar'dan sıyırdığını düşünen Züleyha, bu fırsatı değerlendiriyor ve ipleri eline alıyor. Tabi ki bu radikal değişikliğin keyfini sürecek tek kişi o değil. Gaffur da Saniye'ye rağmen harekete geçiyor.

Hünkar, boş kalan konakta, hem şirketteki hem de çiftlikteki işleri idare etmeye koyulunca ortaya bir de Haminne krizi çıkıyor! 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Erçel evinin mutfağından paylaştı