Bir Zamanlar Çukurova'da Züleyha, Demir'le ilgili büyük sırrı öğreniyor

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dördüncü sezonunda izleyiciyle buluşuyor. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde ilginç gelişmeler yaşanacak.

13 Ekim 2021, Çarşamba 19:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
FİKRET VE ZÜLEYHA ARASINDA SOĞUK RÜZGARLAR ESİYOR

FİKRET VE ZÜLEYHA ARASINDA SOĞUK RÜZGARLAR ESİYOR

Züleyha ve Fikret arasında soğuk rüzgarlar esmektedir. Fikret’in Hakan’a karşı şüpheci tutumu Züleyha’nın sabrını taşırır ve kendisini koruma görevini üstlenen Fikret’e bu kez sert çıkışır.

Dedikoduların ardı arkasının kesilmezken, Lütfiye de Fikret’in Züleyha’ya olan yaklaşımını yanlış bulur ve ona dedikodulardan söz eder. Bunun üzerine Fikret, farklı bir yol izlemeye karar verir. Verdiği karar Betül’le ilişkisini de etkileyecektir.

ABDÜLKADİR VE BETÜL’ÜN ORTAKLIĞI MEYVELERİNİ VERİYOR

ABDÜLKADİR VE BETÜL’ÜN ORTAKLIĞI MEYVELERİNİ VERİYOR

Abdülkadir ve Betül’ün ortaklığı sonuç vermeye başlar. Betül, arazi satışını gerçekleştirmeyi başarıp Abdülkadir’e kendini kanıtlarken, Yamanlar Holding bir krizin eşiğine gelir.

Betül, Ercan’ın naylon fatura skandalını açığa çıkarır. Ercan, Betül’ü suçlarken; dolandırıldığını öğrenen Züleyha, yaşanan hadiseden kimi sorumlu tutacaktır? 

HAKAN VE ZÜLEYHA, DEMİR’İN GEÇMİŞİYLE YÜZLEŞİYOR

HAKAN VE ZÜLEYHA, DEMİR’İN GEÇMİŞİYLE YÜZLEŞİYOR

Konağa gelip Demir’i soruşturan Ayten bu kez Züleyha’nın karşısına çıkıp Demir’le ilgili büyük bir sır verir. Züleyha duydukları karşısında şoke olurken, Hakan ona yalnız olmadığını hatırlatır.

Demir’in geçmişini gözler önüne serecek bu sırrın ortaya çıkmasıyla Züleyha ve Hakan için hiçbir şey aynı kalmayacaktır. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Didem Soydan'dan cesur paylaşım